Permainingoje LKL lentelės kaimynų dvikovoje triumfavo „Dzūkija“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) autsaiderių akistatoje Alytaus „Dzūkija“ (6/10) namuose antrąkart sezone 87:81 (28:26, 23:14, 17:22, 19:19) įveikė „Šiaulius“ (5/14).

K.Žemaitis iškovojo pergalę prieš buvusią komandą.<br>Gintaro Šiupario nuotr.

Feb 12, 2021, 6:28 PM, atnaujinta Feb 12, 2021, 8:35 PM

„Šiauliai“ rungtynes pradėjo geriau (20:10), tačiau įgautas dviženklis pranašumas greitai tirpo, nors puolimas starte buvo įspūdingas. Pelnyti 20 taškų neprireikė nė pusės kėlinio, o prie to labiausiai prisidėjo Martynas Varnas su Elvaru Fridrikssonu.

Vis tik iniciatyvą „Dzūkija“ perėmė (28:26), o tolimų metimų dėka atitolo 41:30. Tiesa, situaciją po didžiosios pertraukos svečiai ėmė taisyti, pelnė 10 taškų be atsako ir priartėjo (50:51), o vėliau kova užvirė labai atkakli.

Kai alytiškiai siekė pabėgti (73:64), jie vis sulaukdavo atsako (73:71), tad pranašumas buvo trapus. Martynas Varnas lygino rezultatą, likus 4 minutėms, bet Simas Jasaitis pataikė dzūkams taip reikalingą tolimą metimą – 82:78.

Kasparas Bėrzinis skirtumą mažino, nors jam atsakė Artūras Jomantas, o S.Jasaitis pridėjo baudą – 85:80. Liko mažiau nei minutė, M.Lukauskis nespėjo išsimesti kamuolio, tad „Šiaulių“ viltys seko ir pergalę šeimininkai įtvirtino.

Pirmą tarpusavio mačą dzūkai buvo laimėję 102:71.