J. Valančiūnas su kompanija šokdino NBA čempionus, tačiau pergalės šokis priklausė ne „Grizzlies“

Trys prieš tris – taip vyko NBA mačas tarp „Los Angeles Lakers“ (21/6) ir lietuvio Jono Valančiūno atstovaujamos „Memphis Grizzlies“ (10/11). Smogiamasis „Lakers“ trejetas buvo geresnis ir namie žaidę Los Andželo atstovai įveikė svečius 115:105 (31:16, 30:28, 41:23, 28:23).

Jonas Valančiūnas į „Lakers“ krepšį pelnė 22 taškus.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 13, 2021, 7:57 AM, atnaujinta Feb 13, 2021, 8:08 AM

Tai jau buvo septintoji iš eilės Los Andželo atstovų pergalė.

„Lakers“ gretose Anthony Davisas pelnė 35 taškus, LeBronas Jamesas 28, o Kyle'as Kuzma – 20.

Tuo tarpu Memfio gretose visą naštą nešė 23 taškus įmetęs Allenas Graysonas ir po 22 taškus prodėję Ja Morantas ir J.Valančiūnas.

Nors „Grizzlies“ galingai startavo ir po 12 minučių kovos buvo priekyje beveik perpus – 31:16, „Lakers“ iniciatyvą susigrąžino trečiame kėlinyje, kai likus minutei L.Jamesas persvėrė rezultatą 82:80.

Po to pirmavo tik šeimininkai, kurie iškart šovė į priekį ir susikrovė dviženklę persvarą 92:82. Skirtumas buvo padidėjęs iki 108:93 ir tapo aišku, kad svečiai ir vėl patirs nesėkmę su NBA čempionais.

J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 perdavimus, suklydo 3 kartus.

Lietuvis dominavo prieš tiesioginį savo oponentą 36-erių metų ispanų veteraną Marcą Gasolį, kuris per 28 min. sugebėjo įmesti tik 4 taškus (2/5 dvitaškiai) ir 2 atkovotus kamuolius.

Sekmadienį „Grizzlies“ išvykoje susitiks su „Sacramento Kings“ krepšininkais.

„Lakers“: Anthony Davisas 35 (9 atk. kam.), LeBronas Jamesas 28 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Kyle’as Kuzma 20 (10 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 14.

„Grizzlies“: Graysonas Allenas 23, Jonas Valančiūnas ir Ja Morantas (10 rez. perd.) – po 22, Dillonas Brooksas 12.