„Celtics“ atsidūrė nesėkmių kelyje – juos įveikė ir autsaideriai

Vos tik 7-ąjį laimėjimą NBA čempionate sekmadienį iškovojo „Washington Wizards“ (7/17) komanda, kuri namuose 104:92 (29:22, 26:21, 34:24, 15:24) įveikė „Boston Celtics“ (13/13). Pastaroji ekipa pateko į nesėkmių ruožą – klubas pralaimėjo jau ketvirtą dvikovą per penkis mačus.

„Wizards“ įveikė „Celtics“ klubą.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 14, 2021, 11:33 PM

Vašingtono ekipa kontroliavo rungtynes visą laiką, po dviejų kėlinių turėjusi jau 12 taškų persvarą. Tačiau po pertraukos skirtumas tapo triuškinamas – 77:53.

Laimėtojų gretose ryškiausias buvo Bradley Bealas, pelnęs 35 taškus, atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Bostono daugiau nei pusę taškų pelnė du žmonės – po 25 pridėjo Kemba Walkeris ir Jaylenas Brownas, likę žaidėjai liko su vienženkliu rezultatyvumu.

„Wizards“: B. Bealas (6/9 dvit., 4/9 trit., 11/11 baud. met.) 35, R. Hachimura 15, R. Westbrookas (11 rez. perd., 9 atk. kam.) 13, M. Wagneris 11, R. Lopezas 10.

„Celtics“: K. Walkeris (5/11 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud. met.) ir J. Brownas (7 atk. kam.) po 25, J. Tatumas (3/12 dvit., 0/2 trit., 0/1 baud. met.) 6.