„Pacers“ spurtą nuo atsarginių žaidėjų suolo stebėjęs D. Sabonis bent jau pasidžiaugė pergale

Antrąją pergalę iš eilės NBA čempionate šeštadienį iškovojo „Indiana Pacers“ (14/13) ekipa, išvykoje 125:113 (27:26, 35:32, 22:29, 41:26) palaužusi „Atlanta Hawks“ (11/15) krepšininkus. Tai jau buvo šeštoji „Hawks“ nesėkmė per septynis mačus.

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 14, 2021, 7:52 AM, atnaujinta Feb 14, 2021, 7:53 AM

Apylygėje dvikovoje viską lėmė „Pacers“ spurtas ketvirtame kėlinyje 13:0, po kurios svečiai pirmavo 118:105. Apskritai Indianos ekipa ųešių minučių atkarpą laimėjo net 27:7.

Per likusias tris minutes Atlantos klubas stebuklo sukurti nesugebėjo.

Pirmą kartą sezone „Pacers“ per kėlinį pelnė daugiau nei 40 taškų.

Domantas Sabonis pasirodė kukliau nei visada: per 27 minutes pelnęs 14 taškų (7/11 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojęs 13 kamuolių, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, perėmęs kamuolį, blokavęs metimą, 3 kartus suklydęs ir 4 sykius prasižengęs.

Jis nedalyvavo ekipos spurte – viską stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo.

Už lietuvio pristabdymą veikiausiai reikėtų atiduoti pagarbą „Hawks“ trenerio asistentui Nate‘ui McMillanui, kuris Indianoje iškėlė D.Sabonį tarp lygos žvaigždžių ir puikiai pažįsta jo žaidimo subtilybes.

Kitą vertus, ir „Hawks“ lyderis Trae Youngas šį kartą nežibėjo. Gynėjas per 36 minutes pelnė 15 taškų (3/9 dvitaškių, 9/11 baudų metimų), atkovojo vieną ir prarado 3 kamuolius, tačiau atliko 14 rezultatyvių perdavimų bei 2 sykius prasižengė.

„Pacers“ tapo vos antruoju klubu, neleidusiu T.Youngui per rungtynes išmesti nė vieno tritaškio. Anksčiau tuo pasižymėjo tik Fynikso „Suns“, gynėją suvaržiusi dar 2018-ųjų gruodį.

„Pacers“: Dougas McDermottas 26 (3/6 tritaškių), Mylesas Turneris 19 (10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas (6 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Aaronas Holiday‘us po 18, Justinas Holiday‘us 15, Domantas Sabonis 14 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeremy Lambas 7, T.J.McConnellis 6 (12 rez. perd.).

„Hawks“: Clintas Capela 24 (10 atk. kam., 12/17 dvitaškių), Danilo Gallinari 20 (7 atk. kam., 4/8 tritaškių), Cameronas Reddishas ir Johnas Collinsas (9 atk. kam.) po 18, Trae Youngas 15 (14 rez. perd.), Kevinas Huerteris 10 (2/8 tritaškių, 10 rez. perd.).