Ilgai rungtyniavusį D. Sabonį prislėgė karjeros klaidų antirekordas

Domantas Sabonis beveik neprisėdo ant suolo, tačiau rezultatu nesidžiaugė. NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį lietuvio atstovaujamas „Indiana Pacers“ klubas (14/14) namuose po pratęsimo 112:120 (21:24, 23:25, 26:30, 35:26, 7:15) nusileido „Chicago Bulls“ (11/15) ekipai.

D.Sabonis blokavo 4 metimus.<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 16, 2021, 6:46 AM, atnaujinta Feb 16, 2021, 7:16 AM

Rungtynės buvo paženklintos 24-erių lietuvio karjeros klaidų antirekordu – jis prarado net 8 kamuolius.

D.Sabonis iš viso aikštėje praleido 43 min., per jas pelnė 25 taškus (7/17 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 11/14 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Pacers“ po dviejų D.Sabonio metimų pirmavo 101:99, tačiau likus 28 sek. jo metimas nebuvo taiklus esant rezultatui 103:104.

Vis dėlto šeimininkus gelbėjo Malcolmo Brogdono metimas likus 10 sek. ir teko žaisti pratęsimą (105:105).

Tačiau per papildomas 5 minutes „Bulls“ iškart įgijo pranašumą ir neleido pabaigoje sukurti intrigos.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (7/17 dvitaškių, 11/14 baudų, 10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 23, T.J. McConnellis 19, Justinas Holiday 15.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 30 (9 atk. kam.), Coby White'as 19, Garrettas Temple'as 16.