Slovėniška pasaka: L. Dončičiaus metimas išplėšė „Macericks“ pergalę likus 0,1 sek.

„Dallas Mavericks“ (15/15) lyderis Luka Dončičius tapo dvikovos su „Boston Celtics“ (15/16) ekipa herojumi, kai likus 0,1 sek. smeigė pergalingu tapusį tolimą metimą. Po taiklaus slovėno tolimo šūvio Dalaso klubas šventė namuose šventė pergalę 110:107 (34:31, 21:25, 25:20, 30:31).

L.Dončičius pataikė pergalingą metimą.<br>Scanpix nuotr.

Feb 24, 2021, 7:52 AM, atnaujinta Feb 24, 2021, 8:00 AM

Likus žaisti kiek daugiau nei 10 sek. aikštelės šeimininkai dar džiaugėsi dviejų taškų pranašumu, tačiau Bostono ekipos žaidėjas Jaylenas Brownas išlygino skaičius švieslentėje (107:107).

Tada lemiamą žodį tarė L.Dončičius. „Mavericks“ slovėnas likus žaisti 0,1 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pataikė sudėtingą tolimą metimą ir persvėrė rezultatą.

Rungtynių herojumi tapęs krepšininkas buvo arti trigubo dviženklio ir per 37 ant parketo minutes įmetė 31 tašką (5/15 dvit., 6/8 trit., 3/4 baud. metim.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ komandoje rezultatyviausias buvo J.Brownas, kuris pelnė 29 taškus. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 31, Jalenas Brunsonas 22, Joshas Richardsonas 16, Timas Hardaway jaunesnysis 14.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 29, Jaysonas Tatumas 28, Kemba Walkeris 21.