Pergalingas sugrįžimas: M. Jamesas išgelbėjo triuškinamą pranašumą iššvaisčiusią CSKA

Į Maskvos CSKA ekipos gretas grįžęs Mike'as Jamesas sugrąžino Eurolygos čempionus į pergalių kelią.

M.Jamesas įmetė pergalingus baudų metimus.<br>Scanpix nuotr.

2021-02-25 20:55, atnaujinta 2021-02-26 11:55

Rusijos klubas išvykoje 75:74 (24:12, 20:14, 15:23, 16:25) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Svečiai į priekį įsiveržė nuo pat dvikovos pradžios, sėkmingai abiejose aikštelės pusėse rungtyniavę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo dvigubai – 24:12.

Antrajame ketvirtyje raudonarmiečiai nemažino apsukų ir dar labiau didino savo persvarą – į ilgąją pertrauką Maskvos klubas išėjo ilsėtis pirmaudamas 44:26.

Po pertraukos CSKA pranašumas išaugo net iki 25 taškų, tačiau „Olympiakos“ nenuleido rankų ir ėmė tirpdyti turimą deficitą.

Išvadas gynyboje padariusi Pirėjo ekipa žaibiškai priartėjo prie savo varžovų ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė vos trys taškai 62:65.

Likus žaisti 2 min. 50 sek. iki ketvirčio pabaigos Sasha Vezenkovas tolimu metimu išvedė aikštelės šeimininkus į priekį 69:68.

CSKA į pirmaujančios komandos poziciją sugrąžino tritaškiu atsakęs M.Jamesas.

Likus žaisti 16 sek. „Olympiakos“ į priekį vėl išvedė Georgis Printezis, tačiau iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2,6 sek. M.Jamesas išprovokavo V.Spanoulio pražangą atakuodamas iš toli.

Du baudų metimus pataikęs amerikietis persvėrė rezultatą ir CSKA šventė pergalę.

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 24, Saša Vezenkovas 14, Georgios Printezis 9.

CSKA: Mike'as Jamesas 15, Johannesas Voigtmannas 14, Gabrielis Lundbergas 13.