Eilinė nesėkmė: „Olimpia“ išrašė dar vieną palaimėjimą „Chimki“ krepšininkams

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Milano „Olimpia“ įveikė Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus.

Milano klubas šventė pergalę namuose.<br>M.Patašiaus nuotr.

2021-02-25 21:43, atnaujinta 2021-02-26 00:08

Italijos klubas savo aikštelėje varžovus iš Rusijos nugalėjo 84:74 (29:26, 27:17, 14:13, 14:18).

Rungtynės prasidėjo taškų lenktynėmis. Abi komandos sėkmingai atakavo krepšį, o po pirmųjų dešimties minučių „Olimpia“ krepšininkai buvo priekyje 29:26.

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, kurį išsinešė į ilgąją pertrauką – 56:43.

Po pertraukos žaidimo tendencija išliko panaši. Milano klubas dar labiau didino savo persvarą, kuri vienu metu siekė 22 taškus.

Ketvirtajame kėlinyje „Chimki“ ėmė švelninti turimą deficitą, tačiau pasivyti savo varžovų Rusijos ekipos krepšininkams nepavyko.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 17, Luigi Datome 15, Sergio Rodriguezas 13.

„Chimki“: Jordanas Mickey 23, Errickas McCollumas 15, Sergejus Monia 12.