ASVEL Šarui tapo neįkandamu riešutėliu – tėškė antrą antausį šiame sezone

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ patyrė pralaimėjimą Eurolygos rungtynėse.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai antrą kartą šiame sezone pralaimėjo ASVEL krepšininkams.<br>M.Patašiaus nuotr.

2021-02-26 21:56, atnaujinta 2021-02-27 08:07

Katalonai savo aikštelėje 69:76 (15:19, 20:15, 19:20, 15:22) nusileido Vilerbano ASVEL krepšininkams.

Tai buvo šeštoji ASVEL ekipos pergalė Eurolygoje iš eilės.

Rungtynių pradžioje sėkmingiau varžovų krepšį atakavę svečiai įgijo ankstyvų pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 19:15.

Antrajame kėlinyje tęsėsi apylygė ekipų kova – katalonams pavyko persverti rezultatą, tačiau į ilgąją pertrauką Šaro kariauna išėjo primaudama nežymiu pranašumu 35:34.

Po pertraukos žaidimo tendencija išliko panaši. „Barcelona“ kiek sėkmingiau pradėjo trečiąjį ketvirtį ir vienu metu turėjo šešių taškų pranašumą, tačiau ASVEL neleido nutolti savo varžovams ir po trijų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas 54:54.

Ketvirtajame kėlinyje ASVEL kibo į atlapus savo varžovams ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo šešių taškų persvara 64:58.

Aikštelės šeimininkai bandė persverti rezultatą, tačiau į kiekvieną katalonų išpuolį Vilerbano klubas turėjo savųjų atsakymų.

Likus žaisti 2 min. 30 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po Davido Lighty baudos metimo ASVEL pirmavo 72:64.

Į lemiamą šturmą stojusi „Barcelona“ sumažino savo deficitą, tačiau paskutinėmis dvikovos sekundėmis Nickas Calathesas buvo nubaustas nesportine pražanga, kuri sužlugdė visas katalonų viltis iškovoti pergalę.

Tai jau antrasis Prancūzijos klubo antausis Š.Jasikevičiaus kariaunai.

Pirmosiose šių komandų rungtynėse Prancūzijoje ASVEL triumfavo 80:68.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 22, Cory Higginsas 19, Cory Higginsas 9.

ASVEL: Norrisas Cole'as 19, Davidas Lighty, Williamas Howardas ir Moustapha Fallas po 13.