Niujorke D. Sabonis stengėsi iš paskutiniųjų, tačiau „Pacers“ trečiąkart iš eilės nuskendo

Dar vieną skaudžią nesėkmę šeštadienį NBA čempionate patyrė Domanto Sabonio „Indiana Pacers“, išvykoje kritusi nuo „New York Knicks“ atstovų 107:110 (23:32, 31:20, 27:26, 29:29). Pergalę šeimininkams garantavo puikus Juliuso Randle'o žaidimas – krepšininkas pelnė 28 taškus ir atsikovojo 10 kamuolių.

Domantas Sabonis.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Feb 28, 2021, 7:54 AM, atnaujinta Feb 28, 2021, 7:57 AM

„Knicks“ pelnė jau 7-ąjį laimėjimą per pastaruosius dešimt mačų. Tuo tarpu Indiana patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės ir su 15 pergalių bei 17 pralaimėjimų iš trečiosios Rytų konferencijos vietos nusirito į devintąją.

Vienas iš „Pacers“ lyderių D.Sabonis šioje akistatoje pelnė 15 taškų, atsikovojo 7 kamuolius, tačiau atliko net 9 rezultatyvius perdavimus. Deja, tai buvo antrasis kartas iš eilės, kai lietuvis rungtynėse nesurinko dvigubo dviženklio.

Po skaudaus pralaimėjimo penktadienį nuo „Boston Celtics“ 112:118 į kovą su „Knicks“ žaidėjais Indianapolio krepšininkai išėjo kur kas labiau susikoncentravę ir antrame kėlinyje turėjo solidžią persvarą 46:30.

Tačiau jau jam baigiantis viskas apsivertė aukštyn kojomis – spurtavę 17:3 „Knicks“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai 54:52.

Po didžiosios pertraukos kova vyko taškas į tašką, o lemiamą kėlinį šeimininkai pradėjo pirmaudami 81:78.

Vis dėlto „Pacers“ sugebėjo trumpam perimti iniciatyvą ir buvo priekyje 96:93, bet po R.J.Barretto tolimų metimų Niujorko atstovai sugrįžo į pergalingą kelią.

Kai paskutinę sekundę „Knicks“ pirmavo 110:106 T.J.McConnellis stojo mesti baudų metimus, jis labiau buvo galvojo apie stebuklą – likus 0,4 sek. žaidėjas pataikė vieną baudos metimą ir specialiai nepataikė antrojo, vildamasis, kad pasiseks atsikovoti kamuolį ir pelnyti tritaškį, tačiau svajonės liko svajonėmis.

D.Sabonis per 36 minutes pelnė 15 taškų (3/8 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 3/5 baudų metimų), atkovojo 7 ir prarado 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

Niujorko ekipoje karaliavo J.Randle‘as – per 42 minutes jis pelnė 28 taškus (10/17 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius bei po 5 kartus suklydo ir prasižengė.

„Pacers“: Dougas McDermottas 20 (5 atk. kam.), T.J.McConnellis 17 (6 atk. kam., 12 rez. perd.), Domantas Sabonis 15, Justinas Holiday‘us 13, Mylesas Turneris 11 (1/8 tritaškių).

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 28, R.J.Barrettas 24 (7 atk. kam., 4/6 tritaškių), Derrickas Rose‘as 17 (11 rez. perd.), Immanuelis Quickley 10 (3/4 tritaškių).