NBA naktis: jubiliejinės L. Jameso rungtynės ir išsigelbėjusi „Hornets“

„Los Angeles Lakers“ (24/11) ekipos lyderis LeBronas Jamesas NBA reguliariajame sezone sužaidė 1300-ąsias rungtynes, o jo atstovaujama „Los Angeles Lakers“ iškovojo nesunkią pergalę namuose.

LeBronas Jamesas NBA reguliariajame sezone sužaidė 1300-ąsias rungtynes.<br>Scanpix nuotr.

Mar 1, 2021, 8:11 AM

Los Andželo klubas 117:91 (41:21, 32:23, 26:25, 18:22) sutriuškino „Golden State Warriors“ (19/16) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai nužaidė savo jubiliejinėje dvikovoje rungtyniavęs L.Jamesas, kuris per 24 minutes įmetė 19 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausias buvo Ericas Paschallis, kuris pelnė 18 (7/11 dvit.) taškų, Stephenas Curry pridėjo 16 taškų (3/6 dvit., 2/7 trit.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 19, Markieffas Morrisas ir Alexas Caruso po 13, Dennisas Schroderis 12.

„Warriors“: Ericas Paschallis 18, Stephenas Curry 16, Kelly Oubre'as 14.

Kitose rungtynėse buvo kur kas daugiau intrigos. Dvikovos pabaigoje suspindusi „Charlotte Hornets“ (16/17) išvykoje 127:126 (36:39, 30:28, 22:29, 39:30) palaužė „Sakramento Kings“ (13/21) krepšininkus.

Likus žaisti 24 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštelės šeimininkai dar pirmavo keturių taškų pranašumu, tačiau „Hornets“ atsakė savo varžovams surengdami dvi trijų taškų vertės atakas iš eilės ir išplėšė pergalę.

Rungtynių herojumi tapo Malikas Monkas, kuris įmetė pergalingu tapusį dvitaškį su pražanga.

Nugalėtojų gretose taip pat suspindo Prienuose rungtyniavęs LaMelo Ballas, kuris per 39 minutes įmetė 24 taškus (6/10 dvit., 1/2 trit., 9/10 baud. metim.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Kings“: Buddy Hieldas 30, Harrisonas Barnesas 28, Marvinas Bagley 24, De'Aaronas Foxas 20.

„Hornets“: P.J. Washingtonas 42, LaMelo Ballas 24, Malikas Monkas 21.