NBA Visų žvaigždžių rungtynėse – lanko tvirtumą tikrinęs D. Sabonis bei LeBrono ekipos dominavimas

Antrus metus iš eilės pagal naująjį formatą vyksiančiose NBA Visų žvaigždžių rungtynėse triumfavo LeBrono Jameso suburta ekipa, kurioje rungtyniavo ir Domantas Sabonis.

NBA Visų žvaigždžių rungtynėse triumfavo L.Jameso ekipa, kurioje rungtyniavo ir D.Sabonis.<br>Scanpix koliažas.

Mar 8, 2021, 6:46 AM, atnaujinta Mar 8, 2021, 7:01 AM

L.Jameso komanda 170:150 (40:39, 60:41, 46:45, 24:25) nugalėjo Kevino Duranto suburtą ekipą.

Antrus metus iš eilės šventės pagrindiniame renginyje dalyvavęs D.Sabonis savo indeliu taip pat prisidėjo prie pergalės.

Lietuvis per 18 ant parketo praleistų minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. „Indiana Pacers“ puolėjas dvikovos metu pasižymėjo galingu dėjimu.

Po trijų kėlinių L.Jameso komanda pirmavo 146:125. Tai reiškė, kad pagal naująjį varžybų reglamentą, skirtą Kobe Bryanto atminimui, rungtynės ketvirtajame kėlinyje turėjo tęstis iki kol pirmoji ekipa surinks 170 taškų.

Staigmenos K.Duranto suburtai komandai sukurti nepavyko – po taiklaus pergalingu tapusio Damiano Lillardo tolimo metimo šventės pagrindiniame renginyje triumfavo L.Jameso ekipa.

Nugalėtojus į priekį vedė bei dvikovos naudingiausiu žaidėju pripažintas buvo Giannis Antetokounmpo, kuris per 19 minučių įmetė 35 taškus (13/13 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

L.Jameso komanda: Giannis Antetokounmpo 35, Damianas Lillardas 32, Stephenas Curry 28, Jaylenas Brownas 22.

K.Duranto komanda: Bradley Bealas 26, Kyrie Irvingas 24, Jamesas Hardenas ir Jaysonas Tatumas po 21, Donovanas Mitchellas 15, Zachas LaVine‘as 13.