Visas rungtynes pirmavusi „Olimpia“ palaužė gruzino vedamą CSKA

Tragiškai pirmąjį kėlinį sužaidęs Maskvos CSKA (18/10) klubas ketvirtadienio vakarą patyrė jau antrąją nesėkmę iš eilės – namuose Rusijos komanda 76:84 (10:30, 24:17, 21:23, 21:14) krito prieš Milano „Olimpia“ (19/10) komandą. „Olimpia“ krepšininkams tai buvo kerštas už pirmąjį susitikimą bei antroji pergalė iš eilės.

Centrinio armijos sporto klubo žaidėjai.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 11, 2021, 6:52 PM, atnaujinta Mar 11, 2021, 10:05 PM

Pirmąjį šių klubų mačą Italijoje po pratęsimo 91:87 laimėjo CSKA krepšininkai. Tačiau šį kartą italams pavyko pasiekti revanšą.

Pirmąjį kėlinį labai gerai pradėjo svečiai iš Milano. CSKA strigo puolime ir prametė didžiąją dalį savo metimų. „Olimpia“ greitai susikūrė solidžią persvarą ir pirmavo 15:6. Abiejose aikštės pusėse daug klydę maskviečiai kėlinį pralaimėjo 30:10.

Antrajame kėlinyje Mike'o Jameso ir Tornike Šengelijos vedamas CSKA puolimas atsigavo, o skirtumas sumažėjo iki 34:39.

Tačiau į D.Itoudžio vedamos komandos spurtą „Olimpia“ atsakė 8 taškų spurtu ir į rūbinę išėjo išlaikydami solidžią persvarą 47:34

Trečiajame kėlinyje CSKA ir toliau vijosi varžovus ir jau buvo priartėję iki 56:51. Tačiau „Olimpia“ tritaškiai ir vėl padidino skirtumą iki 67:55. Galiausiai su kėlinio sirena tritaškį pataikė ir L.Datome. „Olimpia“ po trijų kėlinių pirmavo 15 taškų skirtumu – 70:55.

Ketvirtajame kėlinyje Maskvos CSKA bandė dar kartą grįžti į rungtynes. T.Šengelijos ir M.Jameso vedami maskviečiai dar kartą sugebėjo sumažinti rezultatą 76:70. Tačiau K.Punterio du tritaškiai vėl leido atitrūkti Milano komandai.

Rungtynių pabaigą drausmingai sužaidę italai šventė pergalę 84:76.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 32 (5/9 trit.), Shavonas Shieldsas 14, Zachas LeDay 12 (3 atk. kam.), K.Hinesas (6 atk. kam. ir 5 rez. perd.) ir Segio Rodriguezas (6 rez. perd.) po 7, Michaelas Rollas 5, Vladimiras Micovas 4, Luigi Datome 3 (6 atk. kam.).

CSKA: Mike'as Jamesas 21 (5 rez. perd.), Tornike Šengelija 20 (10 atk. kam.), Willas Clyburnas 10, Danielis Hackettas 8, Johannesas Voigtamnnas (7 atk. kam.) ir Joelis Bolomboy po 6, Nikita Kurbanovas 3, Darrunas Hillardas 2.