Po triuškinančios pergalės prieš „Šiaulius“ M. Schilleris prakalbo apie J. Lauvergne'o situaciją

„Esu laimingas dėl pergalės. Džiugu, kad šiandien pavyko paskirstyti minutes“, – po triuškinančios pergalės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse kalbėjo Kauno „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris.

M.Schilleris džiaugėsi, kad antroje rungtynių pusėje pavyko nutolti nuo varžovų.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 14, 2021, 7:56 PM, atnaujinta Mar 14, 2021, 8:00 PM

Sekmadienį Lietuvos čempionai namuose 96:60 (18:16, 19:20, 31:14, 28:10) nepaliko vilčių „Šiaulių“ krepšininkams.

Tai buvo jau trečioji šių komandų akistata šiame sezone ir visus tris kartus pergalę šventė kauniečiai.

Nors dvikovą „Žalgiris“ laimėjo 36 taškų pranašumu, tačiau pirmuosius du kėlinius virė atkakli kova.

Varžovų į priekį nepaleidę „Šiauliai“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdami vos taško deficitą 36:37.

Vis dėlto antroje mačo pusėje Lietuvos čempionams pavyko perlaužti rungtynes į savo pusę ir iškovoti triuškinančią pergalę.

„Antroje rungtynių pusėje daug geriau judėjo kamuolys, pataikėme savo metimus.

Antrajame kėlinyje turėjome problemų atakuodami krepšį, tačiau po pertraukos daug geriau pataikėme iš žaidimo ir išnaudojome „du prieš du“ situacijose“, – apie dvi skirtingas puses kalbėjo Kauno klubo strategas M.Schilleris.

Krepšinio specialistas iš Austrijos užsiminė ir apie komandos aukštaūgio iš Prancūzijos Joffrey Lauvergne'o situaciją. Krepšininkas penktadienį patyrė traumą Eurolygos dvikovoje prieš Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

„Rytoj jis turės detalesnius tyrimus, tačiau jausmas yra toks, kad viskas yra gerai ir jis turėtų žaisti artimiausiose rungtynėse“, – samprotavo M.Schilleris.

Tai buvo 19-ojo „Žalgirio“ pergalė šiame LKL sezone. Kitą savaitę Lietuvos čempionų lauks principinė dvikova prieš Vilniaus „Ryto“ ekipą.