Gimtadienio dovana komandai – S. Curry pergalingas šou su 99-uoju iš eilės tritaškių pasiekimu

Dvidešimtąją pergalę 39-ose NBA čempionato rungtynėse sekmadienį šventė „Golden State Warriors“ klubas, namie įveikęs „Utah Jazz“ (28/10) krepšininkus 131:119 (33:22, 34:32, 28:32, 36:33).

S. Curry jau 99 mačus iš eilės įmeta nors po vieną tritaškį.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Mar 15, 2021, 7:02 AM, atnaujinta Mar 15, 2021, 8:20 AM

Šeimininkai jau mačo pradžioje spurtavo 26:11 ir iki ketvirto kėlinio laikė turėtą dviženklę persvarą. Tačiau lemiamame ketvirtyje „Jazz“ spurtavo ir pasivijo šeimininkus 98:99.

Vis dėlto „Warriors“ atsilaikė, taip pat spurtavo 14:7, nutolo 121:111 ir iškovojo pergalę.

Ekipą į priekį vedė 33-ąjį gimtadienį šventęs Stephenas Curry, kuris per 36 minutės, įmetė 32 taškus (4/11 dvitaškių, 6/9 tritaškių, 6/7 baudų metimų), atsikovojo 5 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau 99-osios rungtynės iš eilės, kuriose S.Curry įmetė bent vieną tritaškį.

„Jazz“ komandoje pasižymėjo prancūzas Rudy Gobertas, kuris įspūdingai žaidė po krepšiu: per 32 minutes jis įmetė 24 taškus (8/10 dvitaškių, 8/13 baudų metimų) ir atsikovojo net 28 kamuolius. TRai ne tik jo, bet ir klubo rekordas.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (6/9 tritaškių, 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Andrew Wigginsas 28 (3/4 tritaškių), Jordanas Poole‘as 18, Jamesas Wisemanas 16 (8/10 dvitaškių), Draymondas Greenas 11 (12 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Jazz“: Rudy Gobertas (28 atk. kam.) ir Donovanas Mitchellas po 24, Mike‘as Conley 23, Jordanas Clarksonas 21.

Jimmi Butleris įmetė 29 taškus, o „Miami Heat“ ekipa iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės, sekmadienį įveikti „Orlando Magic“ 102:97 (22:19, 26:26, 25:32, 29:20).

Dvikovos baigtis aiškėjo paskutinėmis ketvirto kėlinio minutėmis, kai J.Butleris pradėjo spurtą 7:0 ir „Heat“ pabėgo 100:94.

„Magic“ lyderis Nikola Vučevičius pelnė iš viso 38 taškus, tačiau net 17 įmetė trečiame kėlinyje.

Dar vieną įspūdingą pergalę NBA iškovojo „Philadelphia 76ers“, kuri namuose 134:99 (33:22, 27:30, 46:21, 28:26) sutriuškino „San Antonio Spurs“.

Rytų konferencijos lyderė varžovus triuškino net ir neturėdama savo gretose lyderio Joelio Embiido. Tai buvo jau penktoji „76ers“ pergalė iš eilės, o trečiame kėlinyje pirmavo net 42 taškų skirtumu.

„Spurs“: Derrickas White’as ir Drew Eubanksas po 17, Lonnie Walkeris 15, Dejounte Murray 14.

„76ers“: Tobias Harrisas 23, Sethas Curry 21, Danny Greenas ir Furkanas Korkmazas po 16, Benas Simmonsas 14.