Šaro pamokos krepšinio profesoriui – „Olimpia“ kapituliavo „Barcelona“ gynybos spąstuose

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse turnyre pirmaujanti Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (22/8) įsirašė dar vieną pergalę.

E.Messina ir Š.Jasikevičius<br>Scanpix nuotr.

2021-03-19 21:39, atnaujinta 2021-03-20 00:27

Katalonai savo aikštelėje 72:56 (15:12, 23:17, 17:15, 17:12) nugalėjo krepšinio profesoriaus pravardę turinčio Ettore Messinos treniruojamą Milano „Olimpia“ ekipą (19/11).

Dvikova prasidėjo nerezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Pirmajame ketvirtyje abu klubai kartu sukrapštė vos 27 taškus, o po pirmųjų dešimties minučių „Barcelona“ turėjo nežymų pranašumą 15:12.

Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje aikštelės šeimininkai puolime jautėsi kiek užtikrinčiau ir kurį laiką buvo pirmaujančios komandos vaidmenyje. Vis dėlto Šaro kariauna antroje kėlinio dalyje ėmė pančioti savo varžovus gynybos spąstuose ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas.

Po dviejų kėlinių „Barcelona“ buvo priekyje 38:29.

Po pertraukos aikštelės šeimininkai ir toliau demonstravo solidų žaidimą, kurio dėka jiems pavyko įgyti dviženklį pranašumą. Jį katalonai išsaugojo viso trečiojo ketvirčio metu – 55:44.

Ketvirtąjį ketvirtį Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pradėjo spurtu 11:2, kuris galutinai pasiuntė aikštelės šeimininkus į nokautą.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 10 , Jeremy Evansas 9, Zachas LeDay ir Riccardo Moraschini po 8

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 15, Adamas Hanga 11, Brandonas Daviesas 8.