Lietuviškoje Ispanijos klubų akistatoje triumfavo R. Giedraičio į pergalę vedama „Baskonia“

Sekmadienį vykusiose Ispanijos krepšinio pirmenybių rungtynėse aikštėje vienu metu grūmėsi net keturi lietuviai. Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (20/6) ekipa išvykoje 85:72 (20:19, 25:16, 24:20, 16:17) nugalėjo Bilbao „RETAbet Basket“ (6/20), kurioje rungtyniauja Arnoldas Kulboka ir Regimantas Miniotas.

Rokas Giedraitis (centre) nugalėtojų gretose buvo tarp rezultatyviausių.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 22, 2021, 6:32 AM

Rezultatyviausiai iš lietuvių pasirodė dvikovoje triumfavęs R.Giedraitis, kuris per 32 ant parketo praleistas minutes įmetė 10 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud. metim.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

R.Miniotas savo sąskaitą per 21 minutę papildė 5 taškais (1/3 dvit., 1/2 trit.), 5 atkovotais kamuoliais bei 8 naudingumo balais.

A.Kulboka per 23 minutes įmetė 3 taškus (0/2 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 2 naudingumo balus.

Tuo tarpu kukliausiai puolime iš visų lietuvių pasirodęs T.Sedekerskis per 11 minučių įmetė vos 2 taškus (0/2 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. metim.), atkovojo kamuolį ir surinko 1 naudingumo balą.

„RETAbet Basket“: Jonathanas Rousselle 18, Quentinas Serronas 10, Jaylonas Brownas 9.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 25, Rokas Giedraitis ir Luca Vildoza po 10.