Triuškinantis dėjimas per D. Sabonį – gražiausias praėjusios NBA nakties epizodas

Sekmadienį vakare vykusių rungtynių tarp „Indiana Pacers“ bei „Miami Heat“ ekipų metu atliktas įspūdingas Bamo Adebayo dėjimas tapo gražiausiu visos NBA nakties epizodu.

Mar 22, 2021, 10:51 AM

Trečiojo kėlinio pradžioje „Heat“ puolėjas galingai įsibėgėjo ir ataką vainikavo triuškinančiu dėjimu per Domantą Sabonį.

Vis dėlto teisėjai nusprendė neįskaityti šių taškų ir Majamio klubo krepšininkui skirti pražangą puolime. Epizodo peržiūros paprašiusi „Heat“ ekipa pasiekė savo – po teisėjų išnagrinėto epizodo buvo nuspręsta įskaityti galingu dėjimu pelnytus taškus.

Šis įspūdingas epizodas tapo visos NBA nakties įspūdingiausių momentų rinkinio pažiba.

Lrytas.lt kviečia žvilgtelti į visą gražiausių epizodų dešimtuką.

Primename, kad rungtynes po pratęsimo 109:106 (32:26, 25:23, 22:21, 19:28, 11:8) laimėjo „Pacers“, o D.Sabonis prie pergalės prisidėjo dvigubu dviženkliu.

Lietuvis pelnė 17 taškų, (5/13 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 7/7 baudų metimai), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, 5 kartus suklydo ir 6 sykius prasižengė.