ALBA patampė Š. Jasikevičiaus nervus, tačiau dvikovos pabaigoje pergalės dainą traukė katalonai

Eurolygoje pirmaujanti Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (23/8) nemažina apsukų. Penktadienį katalonai savo aikštelėje 80:67 (22:23, 23:17, 17:18, 18:9) nugalėjo Berlyno ALBA (11/20) krepšininkus.

Šarūnas Jasikevičius<br>G.Šiupario nuotr.

2021-03-26 21:57, atnaujinta 2021-03-26 23:52

Rungtynės prasidėjo permainingu abiejų komandų žaidimu. Pirmajame ketvirtyje vyko itin atkakli kova ir po pirmųjų dešimties minučių aikštelės svečiai turėjo minimalų pranašumą 23:22.

Antrajame ketvirtyje pyktelėjusi „Barcelona“ surengė sėkmingų atakų bangą, kuri leido Š.Jasikevičiaus auklėtiniams džiaugtis aštuonių taškų pranašumu – 38:30.

Vis dėlto ketvirčio pabaigoje Berlyno klubas atsakė savo varžovams ne ką prastesne atkarpa ir po dviejų kėlinių komandas skyrė vos trys taškai – 43:40.

Po pertraukos žaidimo tendencija išliko panaši – „Barcelona“ buvo vienu žingsneliu priekyje, tačiau ALBA nepaleido savo varžovų į priekį. Prieš lemiamą dvikovos atkarpą katalonai pirmavo 62:58.

Ketvirtąjį kėlinį „Barcelona“ pradėjo spurtu 9:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Iki dvikovos pabaigos svečiai iš Vokietijos nebepriartėjo prie savo varžovų ir aikštelės šeimininkai šventė įtikinamą pergalę.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 23, Pierre'as Oriola 13, Brandonas Daviesas 12.

ALBA: Luke'as Sikma 9, Benas Lammersas, Peytonas Siva po 8.