Krepšinio profesorių pamokiusi lietuviškoji „Baskonia“ į užpakalį įspyrė ir Kauno „Žalgiriui“

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse itin svarbią pergalę namuose šventė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (17/14).

T.Sedekerskis ir R.Giedraitis.<br>Scanpix nuotr.

Mar 26, 2021, 7:54 PM, atnaujinta Mar 26, 2021, 10:41 PM

Baskai savo aikštėje 86:69 (10:16, 23:26, 27:13, 26:24) įveikė krepšinio profesoriumi vadinamo Ettore Messinos treniruojamą Milano „Olimpa“ (19/12).

Po šios pergalės lietuviškasis Ispanijos klubas su 17 laimėjimų tęsia įnirtingą kovą dėl bilieto į Eurolygos atkrintamąsias varžybas.

Tai ypač nemaloni žinia Kauno „Žalgiriui“, kuris su 15 pergalių lieka 11-oje pozicijoje ir tolsta nuo įsvajotojo stipriausiųjų aštuntuko.

Nugalėtojų gretose R.Giedraitis per 34 minutes įmetė 14 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud. metim.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Tuo tarpu T.Sedekerskis per 28 minutes įmetė 9 taškus (3/3 dvit., 0/1 tr., 3/4 baud. metim.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Akistata prasidėjo nerezultatyviu abiejų komandų puolimu, tačiau antroje dvikovos pusėje savo pranašumą puolime ėmė įrodinėti aikštelės šeimininkai.

Trečiąjį ketvirtį 27:13 laimėjusi „Baskonia“ susikrovė dviženklį pranašumą.

Pirmaujančios komandos vaidmenyje iki dvikovos pabaigos išlikusi „Baskonia“ Eurolygoje pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

„Baskonia“: Pierria Henry 19, Achille Polonara 17, Zoranas Dragičius 15, Rokas Giedraitis 14.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 13, Sergio Rodriguezas 12, Shavonas Shieldsas Luigi Datome 10.

Gyvai: Honest Insights in Sustainability Reporting