D. Adomaičio reikalai Izraelyje prastėja – „Hapoel“ pralaimi ir autsaideriams

Izraelio krepšinio čempionate pirmadienį skaudų kirtį gavo Dainiaus Adomaičio treniruojamas Jeruzalės „Hapoel“ (12/7) klubas, kuris namie 89:95 pralaimėjo dugne esančiai Tel Avivo „Hapoel“ (5/13) komandai.

D.Adomaičio treniruojama ekipa stringa.<br>lrytas.lt nuotr.

Mar 30, 2021, 8:41 AM, atnaujinta Mar 30, 2021, 8:45 AM

Jeruzalės ekipa pirmąjį kėlinį pralaimėjo net 18:35, o po dviejų kėlinių atsiliko 36:57.

Antroje mačo pusėje šeimininkai sumažino skirtumą iki 5 taškų, tačiau išsigelbėti nepavyko.

Šeimininkų ekipoje debiutavo naujokas Ray McCallumas, kuris pelnė 18 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Svečių ekipą ištempė net 37 taškus surinkęs Justinas Tillmanas (13/19 dvitaškių), kuris dar atkovojo 10 kamuolių.