Siautulingame Eurolygos mūšyje Madride „Real“ ekipą ištaškė įspūdingas „Anadolu Efes“ puolimas

Eurolygos 32-ojo turo rungtynėse antradienį Madride „Real“ (18/14) namuose neatsilaikė prieš ant bangos esančią Stambulo „Anadolu Efes“ (21/11) ekipą ir triuškinamai pralaimėjo 83:108 (20:20, 22:21, 22:35, 19:32).

Stambulo ekipa laimėjo 9 iš 10 pastarųjų rungtynių.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-03-30 19:37, atnaujinta 2021-03-30 23:30

Pirmuosius du kėlinius vyko atkakli kova, bet svečiai po pertraukos pelnė net 67 taškus.

Neišlaikęs įtampos madridiečių treneris Pablo Laso užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo išvarytas, o tada šeimininkai galutinai subyrėjo.

Stambulo ekipai tai buvo 13-oji pergalė per 15 pastarųjų rungtynių.

Nors komandas skiria dvi pergalės, jos siekia skirtingų tikslų: „Real“ kovoja dėl vietos aštuntuke, o „Anadolu Efes“ – dėl vietos ketverte ir savo aikštės pranašumo ketvirtfinalyje.

Per ilgą tarpusavio mačų istoriją „Real“ iki šios dvikovos pirmavo prieš turkus 23:8. Madridiečiai laimėjo ir pirmojo rato kovą svečiuose 73:65.

Rungtynių statistika

„Real“: Trey Thompkinsas 19, Rudy Fernandezas 13, Usmanas Garuba 12, Carlosas Alocenas 11, Walteris Tavaresas.

„Anadolu Efes“: Sertacas Sanli 17, Shane'as Larkinas 16, Krunoslavas Simonas 15, Vasilije Micičius 13, Rodrigue Beaubois 12, Chrisas Singletonas 11, Bryantas Dunstonas 10.