V. Šeškus atvedė Jonavą į NKL finalą

Jonavos „CBet“ iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau sužaidė puikų ketvirtąjį kėlinį ir užtikrintai žengė į NKL – VIKINGLOTTO finalą.

V.Šeškus.<br>D.Umbraso nuotr.

2021-04-01 21:14

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Jonavoje pusfinalio rungtynėse 79:62 (25:16, 20:15, 12:21, 22:10) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus.

Dėl trofėjaus ir galimybės kitą sezoną rungtyniauti Lietuvos krepšinio lygoje Jonavos ekipa susikaus su „Telšiais“, kurie pirmajame pusfinalyje 78:74 palaužė Šakių „Vytį“.

Dvikovą, kuri įvyks šeštadienį 19:30 val., tiesiogiai transliuos INFO TV.

Marijampolės klubas rungtynėse dėl trečios vietos žais su „Telšiais“. Mačas įvyks penktadienį 18 val.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje spurtavo 12:3 ir po Edvino Šeškaus dvitaškio įgijo 9 taškų pranašumą (25:16).

Antrajame ketvirtyje „CBet“ išlaikė iniciatyvą bei padidino pranašumą iki dviženklio, o po Igno Labučio tolimo metimo prieš pat ilgąją pertrauką komandas skyrė 14 taškų (45:31).

Trečiajame kėlinyje marijampoliečiai pakilo į kovą, spurtavo 10:0 ir po galingo Šarūno Beniušio dėjimo sumažino skirtumą iki 5 taškų (42:47).

Ketvirčio pabaigoje Rokas Stankevičius buvo sumažinęs marijampoliečių skirtumą iki vieno metimo (52:55), tačiau netrukus Aurimas Urbonas atsakė tuo pačiu ir prieš lemiamas 10 minučių komandas skyrė 5 taškai (57:52).

Paskutiniame kėlinyje dominavo šeimininkai. V. Šeškaus auklėtiniai 5 minutes neleido „Sūduvai-Mantingai“ pelnyti nė taško, patys atsakydami 12 ir po Laimono Kisieliaus dvitaškio persvara išaugo iki 17 taškų (69:52).

Per likusį laiką „CBet“ sugebėjo išlaikyti įgytą pranašumą bei triumfavo.

Rezultatyviausiai jonaviečių gretose rungtyniavo Tomas Delininkaitis. 38-erių veteranas per 26 minutes pelnė 19 taškų (3/4 dvit., 3/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo bei prarado po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Pralaimėjusiems Tomas Galeckas surinko 12 taškų (0/1 dvit., 4/4 trit.), 1 atkovotą bei perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 16 naudingumo balų.

„CBet“: Tomas Delininkaitis 19 (3/3 trit.), Laimonas Kisielius 18 (4/9 trit.), Kahlilas Thomasas 12 (6/12 dvit., 2 blok.), Darius Tarvydas 9 (4/4 dvit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 4 kld.), Edvinas Šeškus 8 (4/5 dvit., 6 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 14 (5/8 dvit., 4/8 baud., 6 atk. kam.), Tomas Galeckas (4/4 trit., 5 rez. perd.) ir Rokas Stankevičius (3/7 dvit., 2/5 trit.) po 12, Aurimas Kieža 10 (2/3 trit., 5 kld.).