Apie svarbią atkarpą užsiminęs Th. Walkupas: „Skaudu taip pralaimėti“

„Tai buvo skaudus pralaimėjimas, nes žaidėme gerą krepšinį. Ypač antroje dvikovos pusėje“, – apmaudo po skaudaus pralaimėjimo neslėpė žalgirietis Thomasas Walkupas.

Th.Walkupas surinko 26 naudingumo balus.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2021-04-02 07:16, atnaujinta 2021-04-02 07:20

Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos dvigubą savaitę užbaigė pralaimėjimu. Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 70:71 po atkaklios kovos turėjo pripažinti Miuncheno „Bayern“ krepšininkų pranašumą.

Į Vokietiją Lietuvos čempionai atvyko kautis dėl garbės – Kauno klubas jau yra praradęs visas teorines viltis prasibrauti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas.

„Buvo labai geras intensyvumas, didžiąją dalį atsilikome 6-7 taškų skirtumu, tačiau 10 minučių atkarpą sužaidėme tikrai gerai.

Skaudu taip pralaimėti, bet galime daug ką pasisemti iš šių rungtynių“, – akcentavo Th.Walkupas.

Tuo tarpu aikštelės šeimininkams tai buvo žūtbūtinės rungtynės – po pergalės prieš Kauno „Žalgirį“ Miuncheno ekipa užsitikrino vietą stipriausiųjų turnyro aštuonete.

„Buvo galima matyti tai, kaip jie šventė. Sunku, nes paskutines 7 minutes mes tikrai kontroliavome žaidimą, pataikėme metimus, tačiau varžovai sugebėjo atsakyti tuo pačiu.

Jie labai kovojo, todėl belieka juos pasveikinti“, – varžovams nusilenkė „Žalgirio“ gynėjas.

Po pralaimėjimo Th.Walkupas taip pat pabrėžė varžovų gerą varžovų gynybą, kuri vienu metu net 8 minutes privertė svečius kęsti taškų badą.

„Žaidėme prieš labai fizišką ir gerai treniruotą komandą. Jie turi labai gerą sistemą. Aukštaūgiai gali keistis ginamaisiais, tuo tarpu gynėjai gali gintis prieš aukštus krepšininkus.

Tai yra labai gera gynybinė komanda. Nebuvo taip, kad mes prastai puolėme, tai jie labai gerai gynėsi“, – samprotavo 28-erių gynėjas.

Kauno „Žalgiriui“ Eurolygos reguliariajame sezone liko sužaisti vos vienerias rungtynes. M.Schillerio auklėtiniai tarptautinį sezoną užbaigs namuose priimdami Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.

„Turime laimėti rungtynes. Privalome užsidėti marškinėlius ir atiduoti viską, žinau, kad milijonai žmonių visame pasaulyje padarytų viską dėl tokios galimybės. Nors šios rungtynės ir nebeturi didelės reikšmės, tačiau turime jas laimėti“, – kalbėjo Th.Walkupas.

193 cm ūgio amerikietis dvikovoje prieš „Bayern“ per 29 ant parketo praleistas minutes įmetė 16 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud,. metim.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.