A. Gudaitis ir „Zenit“ per kėlinį sutriuškino ASVEL krepšininkus

Penktadienį pergalingai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (18/13).

A.Gudaitis.<br>Scanpix nuotr.

Apr 2, 2021, 8:00 PM, atnaujinta Apr 2, 2021, 11:05 PM

Rusijos klubas namie 87:53 (20:15, 21:22, 25:6, 21:10) sutriuškino Vilerbano ASVEL (12/20) komandą.

Artūras Gudaitis žaidė trumpai, bet vis tiek buvo vienas rezultatyviausių savo komandos žaidėjų. Lietuvis per 14 min. pelnė 13 taškųs ir atkovojo 1 kamuolį.

Kova rungtynėse vyko du kėlinius.

Nors šeimininkai ir pradėjo geriau rungtynes, bet po pirmojo kėlinio turėjo tik 5-ių taškų pranašumą – 20:15.

Antrajame kėlinyje Davido Lighty vedama prancūzų ekipa net buvo išsiveržusi į priekį 31:30, visgi taiklūs Billy Barono tritaškiai rezultatą persvėrė atgal, nors T.J. Parkerio ekipa ir laimėjo kėlinį.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje „Zenit“ įjungė dar aukštesnę persvarą – puikiai rungtyniavo abiejose aikštės pusėse ir kėlinį laimėjo 25:6.

Paskutiniajame ketvirtyje ASVEL į rungtynes sugrįžti nesugebėjo turėjo pripažinti jau septintąjį pralaimėjimą iš eilės – 53:87.

Rezultatyviausiai Sankt Peterburgo ekipos gretose žaidė Billy Baronas ir Austinas Hollinsas įmetę po 15 taškų.

Šios rungtynės buvo jau antroji ekipų dvikova šiame sezone. Pirmajame mače išvykoje 66:53 pergalę šventė „Zenit“.

ASVEL: Davidas Lighty 12, Norrisas Cole'as, Williamas Howardas ir Ismaelis Bako po 8.

„Zenit“: Billy Baronas ir Austinas Hollinsas po 15, Artūras Gudaitis 13.