Belgo šou ir tritaškių lietus leido „CBet“ sutriuškinti „Nevėžio-Optibet“ komandą

Pirmadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Prienų „CBet“ (11/16) klubas namuose sutriuškino 97:70 (20:18, 33:16, 22:19, 22:16) Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7/20) krepšininkus.

Prienų „CBet“.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-04-05 17:07, atnaujinta 2021-04-05 19:34

„CBet“ pergalę nukalė tolimi metimai – per rungtynes pataikė net 15 tritaškių iš 27.

Šis triumfas jiems leido pakilti į penktą turnyrinės lentelės vietą ir aplenkti „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkus. Tiesa prieniškiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau nei Pasvalio ekipa.

„Nevėžio-Optibet“ tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės. Jie užima paskutinę vietą LKL čempionate.

Susitikimą geriau pradėjo prieniškiai. Kol svečiai klydo, „CBet“ lengvai rinko taškus ir greitai išsiveržė 18:6. Visgi nuo suolo pakilęs Jokūbas Gintvainis pataikė du tritaškius iš eilės, po jo du taškus su pražanga pelnė Julius Jucikas ir užsikūrę kėdainiškiai išlygino rezultatą – 18:18.

Antrąjį kėlinį taip pat kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Einaro Tubučio tritaškio vėl buvo sužaidę atkarpą 8:0 ir išsiveržė į priekį 28:18. Šiame ketvirtyje Manto Šerniaus vadovaujama komanda jau „Nevėžiui-Optibet“ nebeleido atsigauti. Kėdainiškiai ir toliau rinko klaidas, o Emmanuelio Lecomte vedama „CBet“ įmetė net 33 taškus per kėlinį ir iki didžiosios pertraukos jau laiminėjo 53:35.

Antroje susitikimo pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Trečiajame kėlinyje Prienų komanda Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniams neleido net pagalvoti apie sugrįžimą į rungtynes, o ketvirtajame net dar labiau padidino persvarą ir šventė lengvą pergalę.

Prienus į pergalę vedė belgas Emmanuelio Lecomte pelnęs 27 taškus, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs net 38 naudingumo balus.

Kėdainių komandoje rezultatyviausiai pasirodė Abramo Canka surinkęs 15 taškų.

Tai buvo jau ketvirtoji šių komandų akistata per šį sezoną. Pirmajame susitikime namie 92:88 pergalę šventė „Nevėžio-Optibet“ ekipa. Antrąjį išvykoje 84:71 ir trečiąjį namuose 87:85 laimėjo prieniškiai.

„CBet“: E. Lecomte'as 27, Mindaugas Sušinskas 20, Tomas Digbeu 13, Martynas Pacevičius ir Einaras Tubutis po 8.

„Nevėžis-Optibet“: Abramo Canka 17, Sedrickas Barefieldas 14, Jokūbas Gintvainis 12 (4/8 trit.), Julius Kazakauskas 9.