Ir be A. Gudaičio rungtyniavusi „Zenit“ sugebėjo įveikti CSKA

Pirmadienį VTB Jungtinės lygos dvikovoje tarp Eurolygos klubų pergalę šventė „Zenit“ (19/3). Sankt Peterburgo krepšininkai namie 81:74 (23:14, 23:24, 20:11, 15:25) palaužė Maskvos CSKA (15/6).

„Zenit“ šventė pergalę prieš CSKA<br>vtb league.com nuotr.

Apr 5, 2021, 10:06 PM, atnaujinta Apr 5, 2021, 10:26 PM

Šeimininkams šį kartą nepadėjo Artūras Gudaitis.

Susitikimą geriau pradėjo Xavi Pascualio žaidėjai, kurie po pirmojo kėlinio jau turėjo 9 taškų pranašumą.

Visgi antrajame ketvirtyje Eurolygos čempionams pavyko efektyviau rinkti taškus ir į didžiąją pertrauką jie keliavo sumažinę atsilikimą vienu tašku – 38:46.

Trečiajame kėlinyje CSKA ir vėl sunkiai sekėsi rinkti taškus.

Visgi mačo pabaigoje maskviečiai ginklų nesudėjo. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą ir likus žaisti 3 min. atsilikimas tapo minimalus – 71:72. Galiausiai rungtynes uždarė K.Pangosas. Buvęs „Žalgirietis“ pelnė 4 taškus iš eilės ir užtvirtino „Zenit“ pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Willas Thomasas surinkęs 18 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius.

CSKA gretose labiausiai išsiskyrė Johannesas Voigtmannas ir Willas Clyburnas pelnę po 19 taškų.

„Zenit“: Willas Thomasas 18, Billy Baronas 15, Denisas Zakharovas 12.

CSKA: Johannesas Voigtmannas ir Willas Clyburnas po 19, Danielis Hackettas 17.