Be gailesčio: puolime strigusi „Chimki“ buvo sumaišyta su žemėmis Tel Avive

Paskutinėje Eurolygos turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojanti Maskvos srities „Chimki“ (4/29) reguliarųjį sezoną nusprendė užbaigti „skambiais“ akordais.

Rusijos klubo žaidėjas S.Karasiovas.<br>SIPA/Scanpix nuotr.

Apr 6, 2021, 5:56 PM, atnaujinta Apr 6, 2021, 7:43 PM

Rusijos klubas išvykoje 62:92 (12:22, 13:31, 13:20, 19:24) neturėjo jokių šansų prieš Tel Avivo „Maccabi“ (14/19) krepšininkus.

Dvikovos favoritas ėmė ryškėti nuo pat pirmųjų akistatos minučių. 3000 tūkst. žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusi „Maccabi“ dviženklį pranašumą susikrovė dar pirmajame kėlinyje. Rimtų problemų puolime turėję svečiai po pirmųjų dešimties minučių atsiliko 12:22.

Reikalai Rusijos klubui dar labiau pablogėjo antrajame ketvirtyje. Aikštės šeimininkai įjungę aukštesnę pavarą puolime bei ėmė tolti nuo savo varžovų. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė nepadorus 28 taškų skirtumas 53:25.

Po pertraukos „Maccabi“ net neketino sustoti. 14:2 trečiąjį ketvirtį pradėjusi Tel Avivo ekipa susikrovė net 40 taškų pranašumą (67:27).

Vis dėlto aikštės šeimininkai kiek atleido vadeles, tačiau net ir sušvelninus turimą deficitą „Chimki“ teko patirti vieną skaudžiausių smūgių klubo istorijoje.

Iki reguliaraus Eurolygos sezono pabaigos abiem ekipoms liko sužaisti vos po vienerias rungtynes.

„Maccabi“: Scottie WIibekinas ir Ante Žižičius po 13, Draganas Benderis 12, Ozas Blayzeris 11.

„Chimki“: Jordanas Mickey 21, Errickas McCollumas 17, Sergejus Karasiovas 11.