Eurolygoje CSKA išlaikė antrąją vietą: šėlęs G. Lundbergas paskandino ASVEL

Eurolygoje ketvirtadienį startavo paskutinysis reguliaraus sezono turas. Maskvoje kovėsi vietos CSKA ir Vilerbano ASVEL klubas, o po intriguojančios akistatos pergalę šventė Rusijos čempionas 88:70 (18:15, 24:21, 16:24, 30:10).

Maskvos CSKA ekipa.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 8, 2021, 7:51 PM, atnaujinta Apr 8, 2021, 10:47 PM

Šioje dvikovoje pergalės kaina turėjo labiau simbolinę kainą. CSKA jau buvo užsitikrinusi vietą aštuonete, o prancūzai prieš tris turus prarado galimybę prasibrauti į atkrintamąsias akistatas.

Rusijos čempionams buvo aktuali pergalė dėl galutinės vietos – CSKA žengia antra su 22 laimėjimais ir nesėkmė leistų Stambulo „Anadolu Efes“ apeiti juos.

Tiesa, maskviečiai jau pasibaigus reguliariam sezonui sužais dėl COVID-19 atidėtą mačą balandžio 14-ąją su Atėnų „Panathinaikos“.

Šioje dvikovoje rusai atitolo antrame kėlinyje, kai po tritaškių krušos pabėgo 30:17, o ilsėtis išėjo pirmaudami 42:36.

Po ilgosios pertraukos Prancūzijos ekipa po Davidas Lighty taškų išlygino rezultatą 56:56). Tačiau tuomet savo šou surengė Gabrielis Lundbergas, kurio pastangomis CSKA atitrūko 75:66 ir jau nepaleido pergalės.

G.Lundbergas per 24 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/5 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

CSKA: Gabrielis Lundbergas 23 (3/5 tritaškių, 30 naud. bal.), Michaelas Ericas 21 (9 atk. kam., 10/14 dvitaškių), Johannesas Voigtmannas 13, Darrunas Hilliardas 8 (2/8 tritaškių).

ASVEL: Guerschonas Yabusele 23 (4/6 tritaškių), Norrisas Cole‘as 15 (3/5 tritaškių), Antoine‘as Diot 8.

Maskviečiai dabar turi penkių pergalių iš eilės seriją, praėjusiame ture sutriuškinę Maskvos srities „Chimki“ 97:72.

Tu tarpu ASVEL per pastarąsias aštuonias akistatas nugalėjo tik kartą, prieš savaitę sutriuškinti Sankt Peterburgo „Zenit“ klubo net 53:87.

Pirmoje komandų akistatoje CSKA buvo stipresnis 87:78.