Atsisveikinimas su Eurolyga: tragišką sezoną „Chimki“ palydėjo dar ir pralaimėjimu „Olympiakos“

Savo Eurolygos sezoną baigė penktadienį Pirėjo „Olympiakos“ ir Maskvos srities „Chimki“ komandos. Tiek viena, tiek ir kita ekipa jokių šansų tęsti turnyrą neturėjo jau senokai, o rusų krepšininkai apskritai buvo tragiški varžybų autsaideriai. „Chimki“ nesugebėjo bent jau trinktelėti durimis ir patyrė jau 30-ąją nesėkmę turnyre, pralaimėję graikams 75:82 (18:24, 23:18, 14:21, 20:19).

Aleksejus Švedas<br>bckhimki. nuotr.

Apr 9, 2021, 9:02 PM, atnaujinta Apr 9, 2021, 11:27 PM

„Olympiakos“ laimėjo prieš vos 4 sėkmes turėjusią rusų komanda, tačiau vis tiek liko 12-oje pozicijoje.

„Chimki“ rodė šį sezoną vieną blogiausių rezultatų per visą Eurolygos istoriją – tiek mažai pergalių naujame formate dar niekas nebuvo iškovojęs.

Rusijos ekipa savo sąskaitoje turėjo net ir 17 nesėkmių seriją, o praėjusiame ture nusileido Maskvos CSKA 72:97.

„Olympiakos“ praėjusią savaitę krito nuo Madrido „Real“ 63:72.

Per du kėlinius abi ekipos žaidė apylygiai, tačiau trečiame kėlinyje, esant rezultatui 54:53 graikai spurtavo ir atitolo 68:58.

„Chimki“ po šio momento nerado kaip pasivyti šeimininkų, juolab, kad į Graikiją atvyko vos devyniese.

Be Aleksejaus Švedo bei Jordano Mickey vertęsis Rusijos klubas puikiai atakavo iš toli – 14/26 tritaškiai, 53,9 proc.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 20, Georgios Printezis 14, Octaviusas Ellisas 11.

„Chimki“: Errickas McCollumas 17, Jegoras Vialcevas 14, Sergejus Karasiovas 12.

Pirmoje tarpusavio akistatoje graikai išvykoje nugalėjo rusus 105:88.