Ketvirtąjį kėlinį patikimiau sužaidę „Šiauliai“ šventė pergalę Alytuje

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Alytaus „Dzūkija“ (9/18) 88:98 (25:22, 15:26, 25:14, 33:26) namuose turėjo pripažinti „Šiaulių“ (9/18) ekipos pranašumą.

Alytaus „Dzūkija“.

Apr 10, 2021, 6:29 PM, atnaujinta Apr 10, 2021, 11:01 PM

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo sėkmingesnis Šiaulių komandai. Nors Alytaus „Dzūkija“ kėllinį spurtu 10:2, į tai A.Sireikos auklėtiniai atsakė savuoju 15:0 (17:10). Visgi šeiminkai prisartino ir po pirmų 10 minučių turėjo 3 taškų persvarą (25:22).

Antrajame kėlinyje dzūkai suaktyvino savo gynybą bei į ilgąją pertrauką keliavo turėdami 8 taškų pranašumą – 48:40.

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova ir persvarą šiauliečiai perėmė tik po galingo Martyno Varno dėjimo (59:57). Kevirčio pabaigoje tolimu metimu Andy Van Vlietas įmetė 3 taškus ir Arminas Urbutis pridėjo prasiveržimą ir į ketvirtąjį kėlinį jie žygiavo pirmaudami 87:80.

Paskutiniajame ketvirtyje A. Sireikos auklėtiniai nemažino tempo. Ir nors Nikolos Vasilevo auklėtiniams buvo pavykę smažinti deficitą iki 5 taškų (90:85), rungtynes uždarė Elvaro Fridrikssono trtaškis (93:85) po kurio šeiminkai sugrįžti nesugebėjo, o svečiai šventė trečiąją pergalę iš eilės.

Nugalėtojų komandoje karjeros rungtynes sužaidė Martynas Varnas. Puolėjas pelnė 22 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Šios rungtynės buvo jau ketvirtasis šių komandų susitikimas šiame sezone ir visuose pergale džiaugėsi Alytaus komanda. Pirmojoje dvikovoje išvykoje 102:71 dzūkai sutriuškino šiauliečius, antrojoje palaužė 87:81, o trečiojoje šventė pergalę 82:75.

„Dzūkija“: P.Danisevičius 19, P.Marinelli ir T.Rinkūnas 15, G.Staniulis 13.

„Šiauliai“: M.Varnas 22, A.Van Vliet 18, A.Urbutis 15 ir K.Berzinis 15, E.Fridrikssonas 13.