RKL B divizione triumfavo „Jurbarko“ krepšininkai

Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono čempionų vardai atiteko „Jurbarko“ krepšininkams. Povilo Valaičio auklėtiniai Prienuose vykusiame finale 76:62 (21:12, 22:25, 20:11, 13:14) palaužė Kazlų Rūdos SC „Ataką“.

RKL B divizione triumfavo „Jurbarko“ krepšininkai.<br>S.Čirbos nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Apr 10, 2021, 9:03 PM, atnaujinta Apr 10, 2021, 9:05 PM

Deivido Rinkūno vedamas „Jurbarkas“ jau rungtynių pradžioje susikrovė dviženklę persvarą. Tiesa, Manto Sadausko ir kitų Kazlų Rūdos krepšininkų pastangomis „Atakai“ pavyko priartėti ir po dviejų kėlinių komandas skyrė vos 6 taškai.

Vis tik po pertraukos „Jurbarkas“ atrodė kur kas užtikrinčiau. Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui naujieji B diviziono čempionai turėjo 15 taškų pranašumą. Paskutinėje atkarpoje Kazlų Rūda prie varžovų pavojingiau priartėti nesugebėjo.

Naudingiausiu finalo žaidėju išrinktas D. Rinkūnas per 29 min. pelnė 19 taškų, atkovojo 4 kamuolius, perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Kazlų Rūdoje naudingiausias buvo 25 naudingumo balus surinkęs. M. Sadauskas.

Abi komandos pateko į kito sezono RKL A divizioną.

„Jurbarkui“ tai jau antrasis trofėjus šį sezoną. Prieš mėnesį P. Valaičio treniruojamas klubas triumfavo ir „TOPsport“ taurėje.

2020–2021 m. sezone „Jurbarkas“ iš viso iškovojo 25 pergales ir patyrė vos 1 pralaimėjimą.

RKL B divizione šį sezoną varžėsi 19 komandų.