K. Irvingo ir D. Schroderio išvarymu pažymėtoje dvikovoje „Lakers“ pranoko „Nets“

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį NBA buvo sužaistos septynerios rungtynės. Vieneriose iš jų susigrūmė galimi lygos finalo dalyviai – „Los Angeles Lakers“ (33/20) ir „Brooklyn Nets“ (36/17) krepšininkai.

K.Irvingas buvo išvarytas iš aikštės.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

Apr 11, 2021, 8:36 AM

Be savo lyderių LeBrono Jameso ir Anthony Daviso toliau rungtyniaujanti „Lakers“ 126:101 (33:25, 28:33, 31:19, 34:24) palaužė vienus iš Rytų konferencijos lyderių.

Tuo tarpu „Nets“ šioje dvikovoje nepadėjo Jamesas Hardenas

Svečiai dvikovą perlaužė antroje jos dalyje, kai nė karto savo varžovams po pertraukos neleidę pirmauti NBA čempionai susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki pat dvikovos pabaigos.

Rungtynių metu netrūko ir incidentų. Trečiajame kėlinyje iš aikštelės buvo išvaryti į konfliktą įsivėlę Kyrie Irvingas („Nets“) ir Dennisas Schroderis („Lakers“).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Andre Drummondas, kuris per 22 ant parketo praleistas minutes įmetė 20 taškų (8/15 dvit., 4/6 baud. metim.) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Nets“ klube rezultatyviausias buvo šią savaitę po traumos sugrįžęs Kevinas Durantas. Puolėjas per 23 minutes pasižymėjo 22 taškais (7/13 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud. metim.), 7 atkovotias kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

Savo lyderių sugrįžimo tebelaukianti „Lakers“ su 33 pergalėmis rikiuojasi penktoje Vakarų konferencijos turnyrinės lentelės pozicijoje.

„Nets“: Kevinas Durantas 22, Kyrie Irvingas 18, LaMarcusas Aldridge'as 12, Nicolasas Claxtonas 7.

„Lakers“: Andre Drummondas 20, Dennisas Schroderis 19, Benas McLemore'as 17, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as ir Markieffas Morrisas po 14.