R. Giedraitis išplėšė pratęsimą, tačiau jame „Baskonia“ pripažino varžovų pranašumą

Sekmadienį vykusiose Ispanijos krepšinio čempionato rungtynėse apmaudžią nesėkmę patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (21/8) ekipa.

R.Giedraitis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 11, 2021, 4:08 PM, atnaujinta Apr 11, 2021, 4:10 PM

Baskai išvykoje 87:92 (23:17, 17:27, 23:18, 15:16, 9:14 po pratęsimo turėjo pripažinti Mursijos UCAM (10/17) komandos pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiai atsiliko 76:78, tačiau R.Giedraičiui pavyko išlygini rezultatą ir komandos santykius aiškinosi papildomame 5 minučių kėlinyje. Vis dėlto jame pranašesni buvo aikštelės šeimininkai.

Pratęsima „Baskonia“ gretose išplėšęs R.Giedraitis buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

28-erių lietuvis per 38 ant parketo praleistas minutes, įmetė 18 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud. metim.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Tuo tarpu Tadas Sedekerskis per 30 minučių pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. metim.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Šiuo metu „Baskonia“ su 21 pergale rikiuojasi ketvirtoje Ispanijos krepšinio čempionato turnyrinės lentelės pozicijoje.

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?