D. Sabonį kaustė nugaros skausmai – be jo „Pacers“ pratęsė nesėkmių seriją iki trijų

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Domantas Sabonis nežengė į aikštę, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (26/31) namuose 94:109 (21:36, 23:19, 22:27, 28:27) pralaimėjo „San Antonio Spurs“ (28/28) komandai.

J.Sampsonas (dešinėje) nebaigė rungtynių dėl nesportinės pražangos.<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 20, 2021, 6:48 AM, atnaujinta Apr 20, 2021, 7:19 AM

24-erių D.Sabonis praleido šias rungtynes dėl nugaros skausmų.

„Pacers“ ekipai tai buvo trečioji iš eilės nesėkmė.

Šiose rungtynėse „Pacers“ žaidė ir kito lyderio Myleso Turnerio, kuris ilgai nežais dėl kojos traumos.

Po trijų kėlinių šeimininkai atsiliko 66:82 ir jau neturėjo jėgų ką nors pakeisti.

Paskutinio ketvirčio pradžią paženklino masinis žaidėjų susistumdymas, kurį pradėjo

JaKarras Sampsonas ir svečių legionierius iš Australijos Paty Millsas. Konfliktą sutramdė salės darbuotojai.

J.Sampsonas gavo techninę ir nesportinę pražangas, todėl turėjo palikti aikštę.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas (5/20 metimų) ir Caris LeVertas (6/19 metimų) po 18, Oshae Brissettas 13, T.J.McConnellis 8.

„Spurs“: Derrickas White'as 25, DeMaras DeRozanas 18 (8 atk. kam.), Jakobas Poeltlis 16 (7 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 14.