Stambulo „Anadolu Efes“ pradėjo Eurolygos ketvirtfinalį nuo triuškinamos pergalės prieš Madrido „Real“

Eurolygos ketvirtfinalio seriją pirmieji antradienį pradėjo Stambulo „Anadolu Efes“ ir Madrido „Real“ krepšininkai. Kovos Turkijoje nebuvo: šeimininkai sutriuškino karališkąjį klubą net 90:63 (20:18, 24:22, 20:10, 26:13) ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 1:0.

„Anadolu Efes“ galingai užbaigė reguliarųjį sezoną.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 20, 2021, 7:38 PM, atnaujinta Apr 21, 2021, 12:05 AM

Antrasis mačas žaidžiamas ketvirtadienį irgi Stambule.

Po dviejų kėlinių „Anadolu Efes“ pirmavo tik 4 taškais (44:40), bet po pertraukos tiesiog sutrypė svečius.

Po trijų kėlinių šeimininkai atitrūko 64:50, o pabaigoje skirtumas priartėjo iki 30 taškų.

„Anadolu Efes“ pergalę kiek aptemdė Vasilije Micičiaus traumas – susidūręs su serbas kurį laiką gulėjo ant parketo, o po to aikštėje nepasirodė.

„Anadolu Efes: Rodrigue'as Beaubois 19, Sertacas Sanli 16 (8 atk. kam.), Shane'as Larkinas 14 (3/10 tritaškių), Bryantas Dunstonas 11, Krunoslavas Simonas 10 (6 rez. perd.).

„Real“: Trey Thompkinsas 13, Walteris Tavaresas 10 (9 atk. kam.), Nicolas Laprovittola 9.

Eurolygos atkrintamąsias varžybas „Real“ pasitiko visai kitokios sudėties nei pradėjo reguliarųjį sezoną. Karališkasis klubas jau atsisveikino su Facundo Campazzo ir Gabrieliu Decku – abu argentiniečiai pakėlė savo sparnus į NBA.

Iš Madrido klubo rikiuotės taip pat iki sezono pabaigos dėl Achilo sausgyslės traumos iškrito ir vienas lyderių Anthony Randolphas.

Formą tik sezono viduryje įgavęs Turkijos klubas savo varžovus ėmė šluoti vieną po kito ir užbaigęs Eurolygos reguliarųjį sezoną trečioje pozicijoje išlieka vienu favoritų laimėti turnyrą.

Reguliriajame sezone Stambule pergalę 73:65 šventė „Real“, o Madride 108:83 laimėjo „Anadolu Efes“.