Koją susižeidęs Artūras Gudaitis šią savaitę Barselonoje nežais

Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda trečiadienio vakarą sėkmingai pradėjo Eurolygos ketvirtfinalio seriją – rusų klubas pirmame mače įveikė po įnirtingos kovos šeimininkus „Barcelona“ žaidėjus 76:74. Tačiau sėkmę apkartino lietuvio  Artūro Gudaičio trauma.

A.Gudaitis.<br>Scanpix nuotr.
A. Gudaitis sėkmingai žaidžia<br>vtb league.com nuotr.
A.Gudaitis.<br>ZUMMAPRESS/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Apr 22, 2021, 8:45 PM

Šis susižeidė čiurną ketvirtame kėlinyje. „Zenit“ praneša, kad aukštaūgis iš Lietuvos praleis ateinantį ketvirtfinalio serijos mačą Katalonijoje penktadienį.

Tačiau nežinoma, ar tai tik viena akistata, kurią jis bus priverstas praleisti.

Pirmosiose rungtynėse su „Barcelona“ A.Gudaitis per 9 minutes pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo vieną kamuolį.

Šiame sezone20 minučių siekia 9,7 taško, 4 atkovotus kamuolius ir 12,8 naudingumo balo.