Visas rungtynes pirmavę „Šiauliai“ įveikė Kėdainių ekipą

Trečiadienį Šiauliuose vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai iškovojo 12-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

M.Lukauskis gerina LKL rekordus.<br>BNS/LKL nuotr.

2021-04-28 19:53

Antano Sireikos vadovaujami Šiaulių „Šiauliai“ (12/20) rezultatu 85:73 (24:24, 24:12, 13:18, 24:19) įveikė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (9/24) ekipą.

Tarpusavio komandų serijoje, Šiauliai įsiveržė į priekį rezultatu 2:1.

Rungtynių pradžia išsiskyrė dideliu intensyvumu, o komandoms besikeičiant sėkmingais epizodais puolime, po pirmojo ketvirčio Šiaulių arenoje buvo absoliuti lygybė (24:24). Antrasis rungtynių kėlinys sėkmingiau prasidėjo šiauliečiams, kurie kėlinuko pradžioje iniciavo spurtą 8:0 (34:26) ir atsiplešė nuo varžovų.

Stringant svečių puolimui, saulės miesto krepšininkai apsukų nemažino bei toliau didino savo pranašumą ir po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų persvarą (48:36). „Šiauliai“ buvo itin agresyvūs – pirmoje rungtynių pusėje metė 14 baudų, iš jų pataikydami 11 (78%). Tuo tarpu „Nevėžis-Optibet“ nuo baudų metimo linijos metė vos 2 baudas (abi pataikė).

Antrojoje rungtynių dalyje atrodė, jog vaizdas aikštelėje nesikeis. A. Sireikos auklėtiniai ir toliau nemažio apsukų bei susikrovė didžiausią pranašumą rungtynėse (56:39). Būtent tada „Nevėžis-Optibet“ surengė spurtą 14:3 ir trečiojo kėlinio pabaigoje „Šiauliai“ turėjo tik 7 taškų persvarą (61:54).

Paskutniajame rungtynių ketvirtyje intrigos buvo dar daugiau. M. Kiltinavičiaus auklėtiniai sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų (75:72), tačiau lemiamą žodį tarė Arminas Urbutis, kuris pelnė 6 taškus iš eilės bei nukalė svarbią saulės miesto ekipos pergalę (85:73).