Karjeros naktis: daug pasitikėjimo gavęs D. Sirvydis vieną po kito šlavė asmeninius rekordus

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose NBA rungtynėse apie save priminė „Detroit Pistons“ (20/48) ekipoje rungtyniaujantis Deividas Sirvydis.

D.Sirvydis sužaidė geriausias karjeros NBA rungtynes.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 9, 2021, 8:15 AM, atnaujinta May 9, 2021, 8:38 AM

Lietuvis gerino asmeninius rekordus, tačiau jo atstovaujama „Pistons“ svečiuose 104:118 (17:34, 26:22, 30:33, 31:29) nusileido „Philadelphia 76ers“ (47/21) krepšininkams.

Net 24 minutes aikštėje praleidęs D.Sirvydis įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 2/4 trit.) bei atkovojo 6 kamuolius.

Tiek daug, rezultatyviai ir naudingai 20 metų vilnietis dar nėra žaidęs per visą savo karjerą NBA.

Paskutinėje Rytų konferencijos vietoje besirikiuojanti „Pistons“ prieš turnyrinės lentelės lyderius klaikiai atrodė jau nuo pat pirmųjų dvikovos minučių.

Jau po pirmojo kėlinio komandas skyrė 20 taškų skirtumas – 37:17. Reikalai nesitaisė ir likusioje dvikovos atkarpoje – aikštelės šeimininkai dviženklį pranašumą išsaugojo iki pat dvikovos pabaigos.

„76ers“: Joelis Embiidas 29, Tyrese'as Maxey 22, Dwightas Howardas 19, Tobiasas Harrisas 18.

„Pistons“: Jerami Grantas ir Saddiqas Bey po 14, Masonas Plumlee irSekou Doumbouya po 12, Frankas Jacksonas 11.