Neišgelbėjo net 15 tūkst. žiūrovų: „Knicks“ aštuonerius metus lauktą akimirką pradėjo pralaimėjimu Pražudė metimu paskutinę sekundę

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pirmojo etapo rungtynėse nesėkmę patyrė po aštuonerių metų pertraukos „Play off“ etape atsidūrė „New York Knicks“ ekipa.

Rungtynes Niujorke gyvai stebėjo daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 24, 2021, 8:01 AM, atnaujinta May 24, 2021, 8:55 AM

Niujorko klubas savo aikštėje 105:107 (16:24, 34:28, 23:19, 32:36) nusileido „Atlanta Hawks“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka – 0:1.

Aikštelės šeimininkų neišgelbėjo ir „Madison Square Garden“ areną užpildę 15 tūkst. žiūrovų – tai buvo didžiausias uždarų erdvių renginys šiame mieste nuo pandemijos pradžios.

Mačo herojumi tapo Trae'us Youngas, kuris likus žaisti kiek mažiau nei sekundei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos dvitaškiu metimu persvėrė rezultatą ir išvedė svečius į priekį.

Iš viso 22-ejų gynėjas pelnė 32 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Knicks“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Alecas Burksas, kuris įmetė 27 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“: Alecas Burksas 27, Derrickas Rose'as 17, Julius Randle'as 15, R.J. Barrettas 14.

„Hawks“: Trae'us Youngas 32, Bogdanas Bognanovičius 18, Lou Williamsas 13.