Antrasis žingsnis: Giannio Antetokounmpo vedamas „Bucks“ dominavo prieš „Heat“ nuo pirmųjų minučių

NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse naktį iš pirmadienio į antradienį „Milwaukee Bucks“ namuose 132:98 (46:20, 32:31, 29:27, 25:20) sutriuškino „Miami Heat“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

G.Antetokounmpo (balta apranga) pelnė 31 tašką.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 25, 2021, 7:16 AM, atnaujinta May 25, 2021, 7:37 AM

„Bucks“ galingai pradėjo rungtynes ir pirmavo 19:5. Netrukus po spurto 20:5 rezultatas tapo 41:15 ir svečiai jau neatsigavo.

Milvokio ekipa laimėjo pirmąjį kėlinį 46:20, o po dviejų pirmavo 78:51. Antroje mačo pusėje išsilaikė panašus skirtumas.

„Bucks“ per pirmąjį kėlinį pataikė 10 iš 15 tritaškių, o iš viso pataikė 22 iš 53 ir pataikytų tritaškių klubo rekordą atkrintamosiose varžybose.

Milvokio ekipos lyderis Giannis Antetokounmpo nespindėjo tritaškiais, tačiau siautėjo po krepšiais ir per 31 min. pelnė 31 tašką (11/16 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 6/7 baudų) bei atkovojo 13 kamuolių.

Tuo metu „Heat“ lyderis Jimmy Butleris žaidė blankiai ir per 32 min. sukrapštė vos 10 taškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (11/16 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 6/7 baudš, 13 atk. kam., 6 rez. perd.), Brynas Forbesas 22 (6/9 tritaškių), Khrisas Middletonas 17, Patas Connaughtonas 15 (5/9 tritaškių).

„Heat“: Dewayne'as Dedmonas 19 (9 atk. kam.), Goranas Dragičius 18, Bamas Adebayo 16.