Pabudę „Lakers“ lyderiai supyko: padėjo savo komandai perimti namų aikštės pranašumą

Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose NBA atkrintamųjų etapo rungtynėse „Los Angeles Lakers“ ekipa serijoje atstatė lygybę ir perėmė namų aikštės pranašumą.

Los Andželo klubas išlygino serijos rezultatą.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

May 26, 2021, 7:59 AM, atnaujinta May 26, 2021, 8:01 AM

Los Andželo klubas išvykoje 109:102 (30:24, 23:23, 26:25, 30:30) įveikė „Phoenix Suns“ krepšininkus ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 1:1.

Po pirmosios serijos dvikovos save prie kryžiaus kalęs vienas iš „Lakers“ lyderių Anthony Davisas šį kartą pademonstravo kitokį savo veidą.

Svečių milžinas varžovams atseikėjo net 34 taškus (5/11 dvit., 2/4 trit., 18/21 baud. metim,), 9 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Prie „Lakers“ pergalės solidžiu žaidimu prisidėjo ir LeBronas Jamesas, kuris įmetė 23 taškus (5/7 dvit., 4/9 trit., 1/1 baud. metim.), atkovojo 4 kmauolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

L.Jamesas sudavė vieną iš lemtingų smūgių aikštelės šeimininkams, kai prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei šis pataikė tolimą metimą ir padidino Los Andželo ekipos persvarą iki devynių taškų – 103:94.

„Suns“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Devinas Bookeris, kuris įmetė 31 tašką. Pirmajame serijos mače susižedęs, tačiau vis dar kovą tęsiantis Chrisas Paulas pelnė vos 6 taškus.

Trečiosios serijos rungtynės Los Andžele bus žaidžiamos naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.

„Suns“: Devinas Bookeris 31, Deandre Aytonas 22, Cameronas Payne'as 19.

„Lakers“: Anthony Davisas 34, Dennisas Schroderis 24, LeBronas Jamesas 23.