Dar vieno stebuklo nesukūrė: Jonas Valančiūnas ir „Grizzlies“ leido atsitiesti „Jazz“ ekipai

Jonas Valančiūnas su „Memphis Grizzlies“ neiškovojo antros pergalės Solt Leik Sityje. NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse reguliariojo laimėtoja „Utah Jazz“ atsitiesė, kai namie 141:129 (36:27, 38:27, 29:43, 38:32) įveikė lietuvio atstovaujamą ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių santykį 1:1.

J.Valančiūnas grūmėsi su R.Gobert'u.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 27, 2021, 8:56 AM, atnaujinta May 27, 2021, 8:58 AM

Kitos dvejos rungtynės vyks Memfyje.

Mačas buvo paženklintas dar viena 29-erių lietuvio akistata su prancūzu Rody Gobert'u.

Lietuvos rinktinės centras per 30 min. įmetė 18 taškų (7/11 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/4 baudų.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir padarė 2 klaidas.

Prancūzijos rinktinės bokštas per 36 min. surinko 21 tašką (9/11 dvitaškių, 3/8 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

J.Valančiūnas dar iki pertraukos gavo tris pražangas, o po pertraukos buvo nubaustas technine pražanga, kai pelnydamas taškus trinktelėjo prancūzui kaire ranka.

„Grizzlies“ ekipoje spindėjo net 47 taškus pelnęs Ja Morantas, tačiau jo pastangų buvo maža.

Po dviejų kėlinių „Jazz“ pirmavo 74:54, tačiau po pertraukos „Grizzlies“ rimtai pasipriešino.

Trečiojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik trys taškai (100:97), tačiau šeimininkai susigriebė ir ketvirtajame kėlinyje nutolo 110:97.

„Jazz“ gretose žaidė tik 9 krepšninkai, bet septyni surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo po čiurnos traumos sugrįžęs Donovanas Mitchellas, kuris per 26 min. pelnė 25 taškus.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 25 (3/9 dvitaškių, 5/10 tritaškių), Rudy Gobert'as 21 (9/11 dvitaškių, 3/8 baudų, 13 atk. kam.), Mike'as Conley 20 (15 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 18, Jordanas Clarksonas 16.

„Grizzlies“: Ja Morantas 47 (13/19 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 15/20 baudų, 7 rez. perd.), Dillonas Brooksas 23, Jonas Valančiūnas 18 (7/11 dvitaškių, 6 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 16.