Ilgai laukta pergalė: „Knicks“ padarė tai, ko siekė net aštuonerius metus

NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį „New York Knicks“ krepšininkai namuose 101:92 (20:27, 24:30, 32:18, 25:17) įveikė „Atlanta Hawks“ ekipą ir išlygino serijos iki 4 pergalių santykį 1:1.

D.Rose'as pelnė 26 taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 27, 2021, 7:17 AM, atnaujinta May 27, 2021, 8:57 AM

Niujorko komandai tai buvo pirmoji pergalė atkrintamosiose varžybose nuo 2013 metų.

Jau daug metų „Knicks“ yra brangiausias pagal rinkos vertę NBA klubas, tačiau aikštėje rezultatai nedžiugino.

„Knicks“ po dviejų kėlinių atsiliko 44:57, tačiau po pertraukos dominavo aikštėje ir antrąją pusę laimėjo net 57:35.

Legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje žiūrovai pagaliau išvydo ilgai lauktą saviškių pergalę, į kurią komandą tempė 26 taškus pelnęs Derrickas Rose'as.

Po pertraukos jis pradėjo kovą starto penkete ir padėjo pasiekti lūžį.

„Knicks“ lyderis Julius Randle'as iki pertraukos buvo pelnęs tik du taškus.

Svečių ekipos lyderis Trae Youngas surinko 30 taškų.

Ši pergalė reiškia, kad Niujorke įvyks dar bent vienas mačas – penktasis serijoje, nes dabar komandos dukart žais Atlantoje.

„Knicks“: Derrickas Rose'as 26 (7/18 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/6 baudų, 4 rez. perd.), Reggie Bullockas ir Julius Randle'as (12 atk. kam.) po 15, R.J. Barrettas 13.

„Hawks“: Trae Youngas 30 (7/13 dvitaškių, 4/7 tritaškių., 7 rez. perd.), De'Andre Hunteris ir Bogdanas Bogdanovičius (2/13 tritaškių) po 18, Kevinas Huerteris 10.

„Lietuva tiesiogiai“: iš kur paimti pinigų gynybai?