Bronzinė paguoda: Eurolygos mažajame finale „Olimpia“ atitrūko nuo CSKA ir džiaugėsi pergale

2021 m. gegužės 30 d. 18:20
Eurolygos finalo ketverte sekmadienį Kelne dėl paguodos prizo – trečiosios vietos – kovojo pusfinalyje pralaimėjusios Milano „Olimpia“ ir Maskvos CSKA komandos. Be didesnės intrigos  vykusiose rungtynėse Milano klubas šventė pergalę 83:73 (20:23, 20:11, 20:23, 23:16) ir iškovojo bronzos medalius.
Titulą gynęs CSKA pusfinalyje 86:89 nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ komandai, o „Olimpia“ turėjo pripažinti „Barcelona“ triumfą po metimo paskutinę sekundę 82:84.
CSKA treneris Dimitris Itoudis prieš sekmadienio mačą pareiškė, kad jo komandai dabar svarbesnis yra Jungtinės lygos finalas.
Rungtynės sekmadienį vyko tarsi draugiškas mačas be žūtbūtinių emocijų. Iš pradžių  pirmavo CSKA, bet nuo antrojo kėlinio Milano klubas įgijo kelių taškų persvarą.
Po pertraukos CSKA dar išlygino rezultatą 49:49, bet tuomet „Olimpia“ dar sykį atitrūko ir jau pirmavo iki pabaigos.
Paskutiniame kėlinyje skirtumas jau buvo ir dviženklis (71:59).
„Olimpia“: Vladimiras Micovas (4/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių) ir Sergio Rodriguezas (3/8 tritaškių, 6 rez. perd.) po 14, Michaelas Rollas (3/3 tritaškių), Shavonas Shieldsas (7 atk. kam.) ir Riccardo Moraschini po 11, Zachas LeDay ir Kalebas Tarczewski po 7.
CSKA: Tornike Šengelija 18 (6/11 dvitaškių, 9 atk. kam.), Gabrielis Lundbergas 13, Johannesas Voigtmannas 12 (6 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 9, Joelis Bolomboy ir Nikita Kurbanovas po 8.