Liko tik žingsnis: J. Embiido vedama Filadelfijos komanda anksti užsitikrino trečiąją pergalę prieš „Wizards“

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio trečiosiose rungtynėse naktį iš šeštadienio į sekmadienį „Philadelphia 76ers“ svečiuose 132:103 (36:28, 36:30, 37:28, 23:17) sutriuškino „Washington Wizards“ komandą ir serijoje iki 4 pergalių jau pirmauja 3:0.

Darbą padaręs J.Embiidas galėjo ilsėtis.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2021-05-30 08:31, atnaujinta 2021-05-30 08:46

Ketvirtosios rungtynės vyks vėl Vašingtone, bet jos gali būti jau paskutinės.

„Wizards“ po dviejų kėlinių atsiliko 58:72, o po trečiojo komandas jau skyrė daugiau nei 20 taškų (86:109).

Per paskutinį kėlinį jau nerungtyniavo „76ers“ lyderis Joelis Embiidas, kuris iš viso per 28 min. surinko 36 taškus (11/14 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 5/7 baudų) ir atkovojo 8 kamuolius.

Vašingtono komandos lyderis Russellas Westbrookas per 34 min. pelnė 26 taškus (6/12 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Per antrąsias rungtynes jis buvo patyręs čiurnos traumą, tačiau galėjo rungtyniauti.

„Wizards“: Russellas Westbrookas 26 (6/12 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 5/5 baudų, 12 atk. kam., 10 rez. perd.), Bradley Bealas 25, Danielis Gaffordas 16, Rui Hachimura 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 36 (11/14 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 5/7 baudų, 8 atk. kam.), Tobias Harrisas 20 (13 atk. kam.), Danielis Greenas ir Sethas Curry po 15, Benas Simmonsas 14 (9 rez. perd.).