Grįžo į vietinį frontą: Š. Jasikevičius su „Barcelona“ ketvirtfinalį pradėjo ramia pergale

Ispanijos krepšinio čempionato ketvirtfinalio serijos iki 2 pergalių pirmosiose rungtynėse antradienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ namuose 84:74 (26:18, 14:20, 20:12, 24:24) nugalėjo Badalonos „Joventut“ ekipą.

„Barcelona“ namuose nugalėjo Badalonos „Joventut“ ekipą.<br> Zumapress/Scanpix nuotr.

Jun 2, 2021, 7:44 AM, atnaujinta Jun 2, 2021, 7:56 AM

Sekmadienį „Barcelona“ žaidė Eurolygos finale, kur nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ klubui (81:86).

Antrasis mačas ketvirtadienį vyks Badalonoje.

„Barcelona“: iškart ėmė pirmauti, bet po dviejų kėlinių turėjo tik dviejų taškų persvarą 40:38.

Vis dėl to po pertraukos pavyko atitrūkti (58:46), o rungtynių pabaigoje jokių dramų nebuvo.

„Barcelona“ gretose nežaidė Eurolygos pusfinalyje susižeidęs Nickas Calathes, o rezultatyviausias buvo argentinietis Leandro Bolmaro – 16 taškų.

Pau Gasolis pridėjo 14 taškų.

„Barcelona“: Leandro Bolmaro 16 (5/5 dvitaškių), Pau Gasolis 14 (6 atk. kam.), Cory Higginsas 12, Nikola Mirotičius ir Rolandas Šmitas po 11.

„Joventut“: Ante Tomičius 17 (8 atk. kam.), Vladimiras Brodzianskis ir Nenadas Dimitrijevičius po 16, Pau Ribasas 11 (7 atk. kam.).