Karalius liks be karūnos: L. Jameso bandymus išsaugoti „Lakers“ užgožė kosminis D. Bookerio šou „Lakers“ sezonas baigtas

Be savo itin svarbaus bičiulio ir toliau žaidęs LeBronas Jamesas susidūrė su itin skaudžia realybe. 2020 metų NBA čempionai buvo priversti kapituliuoti, kai aikštėje išvydo 24-erių amerikiečio Devino Bookerio šou.

L.Jamesui tenka užbaigti sezoną gerokai anksčiau nei tikėjosi.<br> USAToday/Scanpix nuotr.

2021-06-04 08:23, atnaujinta 2021-06-04 09:15

Los Angeles Lakers“ 100:113 (14:36, 27:26, 35:27, 24:24) pralaimėjo „Phoenix Suns“ krepšininkams ir jau pradeda pasiruošimą atostogoms. Iš L.Jameso ne vieną kartą parodyto fantastiško žaidimo taip ir nesulaukusi „Lakers“ ekipa pirmąjį atkrintamųjų etapą pralaimėjo 2:4.

„Suns“ Vakarų konferencijos pusfinalyje susitiks su serbų monstro Nikola Jokičiaus vedama „Denver Nuggets“ ekipa.

Kaip kalbėta prieš šią dvikovą, „Lakers“ klubui buvo būtina atrasti savo ritmą ir be 28 metų 208 cm ūgio puolėjo Anthony Daviso. Pastarasis pasirodė aikštėje, tačiau kirkšnies traumos kamuojamas krepšininkas sužaidė vos 5 minutes ir taškų nepelnė.

L.Jamesas šiose rungtynėse per 41 minutę pelnė 29 taškus (dvitaškiai: 8/16, tritaškiai: 3/10, baudų metimai: 4/6), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tačiau Karaliaus žaidimas nebuvo toks geras, kokio reikėjo tokio svarbumo dvikovoje. Čiurnos skausmų stabdomas L.Jamesas spėjo pridaryti bėdų „Suns“ krepšininkams, tačiau iš jo reikėjo gerokai daugiau, kad „Lakers“ pratęstų savo sezoną.

Šių rungtynių absoliučia žvaigžde ir „Lakers“ žudiku tapo kosmosą aikštėje parodęs D.Bookeris.

Per 46 minutes atakuojantis gynėjas pelnė net 47 taškus. Jis pataikė 7 dvitaškius iš 12, 8 tritaškius iš 10 ir sumetė visus 9 baudų metimus. D.Bookeris taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

D.Bookeriui talkino 18 taškų pelnęs Jae Crowderis, kuris atkovojo 8 kamuolius.

„Lakers“ komandoje 20 taškų pelnė Dennisas Schroderis, o Kentavious Caldwello-Pope sąskaitoje – 19 taškų.