Prireiks lemiamų rungtynių: karjeros mačą sužaidusio K. Leonardo vedami „Clippers“ palaužė L. Dončičiaus „Mavericks“

Ankstyvą šeštadienio rytą Luka Dončičiaus atstovaujama „Dallas Mavericks“ namie 97:104 (28:26, 17:22, 32:25, 20:31) nusileido Kawhi Leonardo vedamai „Los Angeles Clippers“ komandai, todėl serijoje iki keturių pergalių prireiks lemiamų, septintųjų rungtynių.

„Clippers“ išlygino serijos rezultatą.<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Jun 5, 2021, 7:16 AM, atnaujinta Jun 5, 2021, 7:29 AM

Geriausias serijos ir rezultatyviausias karjeros atkrintamųjų rungtynes sužaidė Kalifornijos komandos lyderis Kawhi Leonardas. Amerikietis atrodė įspūdingai ir per 41 ant parketo praleistą minutę įmetė 45 taškus (13/16 dvit., 5/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimu bei perėmė 2 kamuolius. Puolėjas taip pat 4 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

„Mavericks“ gretose rezultatyviausiai žaidė L.Dončičius. Slovėnas per 40 min. pelnė 29 taškus (9/15 dvit., 2/9 trit., 5/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 4 kamuolius. Beje, po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

Susitikimo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. „Mavericks“ atsilikinėjant rezultatu 88:90, komandos puolėjas Maxi Kleberas prametė laisvą tritaškį galėjusį persverti rezultatą. Visgi, neįtikėtinai žaidęs K.Leonardas pelnė 8 taškus iš eilės tarp kurių ir du tritaškiai iš eilės, o „Clippers“ įgavo persvarą 98:90. Per likusį laiką Dalaso komanda sugrįžti nesugebėjo ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Serijoje iki septynių pergalių Los Andželo klubas išlygino rezultatą 3-3, todėl bus žaidžiamos lemiamas, septintasis susitikimas „Clippers“ namų arenoje.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 45, Reggie Jacksonas 25, Paulas George'as 20 (13 atk. kam.), Nicolas Batumas 6.

„Mavericks“: Luka Dončičius 29 (11 atk. kam.), Timas Hardaway 23, Bobanas Marjanovičius 12, Dorianas Finney-Smithas 11.