Karjeros rekordą gerinęs J. Embiidas nubloškė „Hawks“ ir Rytų pusfinalyje serijoje atstatė lygybę

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pusfinalio antrosiose rungtynėse naktį iš antradienio į trečiadienį „Philadelphia 76ers“ namuose 118:102 (33:20, 24:35, 34:29, 27:18) patiesė „Atlanta Hawks“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

J.Embiidas pelnė 40 taškų.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2021-06-09 07:34, atnaujinta 2021-06-09 08:31

Kitos dvejos rungtynės vyks Atlantoje.

Po pralaimėto pirmojo mačo Rytų konferencijos laimėtojai neturėjo teisės dar sykį suklupti, o prie pergalės daugiausia prisidėjo „76ers“ lyderis.

Galingai rungtyniavęs kamerūnietis Joelis Embiidas per 35 min. pelnė 40 taškų (11/20 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 12/16 baudų) ir atkovojo 13 kamuolių. Tai jo karjeros rekordas atkrintamosiose varžybose.

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo tik dviem taškais 57:55, bet įgijo persvarą po pertraukos.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „76ers“ spurtavo 11:0 ir nutolo 102:84. Per likusį laiką „Hawks“ jau neatsigavo.

„76ers“: Joelis Embiidas 40 (11/20 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 12/16 baudų, 13 atk. kam.), Tobias Harrisas 22 (11/18 dvitaškių, 6 atk. kam.), Sethas Curry 21, Shake'as Miltonas 14.

„Hawks“: Danilo Gallinari (5/9 tritaškių, 9 atk. kam.) ir Trae Youngas (11 rez. perd.) po 21, Kevinas Huerteris 20, Bogdanas Bogdanovičius 14 (7 atk. kam.).